Friday, 9 April 2021

PUHKA RAHUS...

Täna hommikul suri 99-aastane Prints Philip

1921-2021


 

Prints Philipi elu kohta saab lugeda täpsemalt SIIT ja SIIT ning SELLES artiklis on prints Philipist palju fotosid läbi aastate.

9 comments:

 1. Kuninganna fännilehel FB-s on surmateate all ka see kaabuga pilt, minu meelest geniaalne valik härrasmehe lahkumise puhul.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hetkel on ajakirjanduses ja meedias temast hästi palju igasuguseid pilte, aga ma valisin samuti just selle pildi teiste hulgast välja, sest see on tema puhul 'perfect goodbye' foto .

   Delete
  2. ...pluss ta kindlasti ütleb ka veel minnes midagi naljakat, temale omase huumoriga.

   Delete
 2. Nii kurb. 😢
  Selge see, et keegi ei ole igavene, aga olin kindel et suvel täistatakse tema 100 juubelit ja ehk oleks ka elu olnud juba normaalne juba.

  ReplyDelete
  Replies
  1. On jah nii kurb :(

   Samas Philipi soov täitus, ta ei tahtnud mingeid suuri matuseid või muud möllu ei ta sünnipäeval ega matuste ajal. Kaks kuud hiljem oleks me juba pea piiranguvabalt elanud ja rahval oleks võimalus olnud palju suuremate gruppidena koguneda. Nüüd saab pere rahus matuseid pidad kuigi piirangute pärast vaid 30 inimesega, maski kandes ning 2m distantsi hoides.

   Kuningannast on nii kahju :(

   Delete
 3. Viimased vahipostid vanast maailmast on nad minu jaoks. Loodan, et kuninganna elab veel kaua ja ikka hea tervisega.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka loodan, et kuningannal tervist ja sära veel pikaks ajaks jätkuks.

   Delete
 4. Prints Philip oli väärikas, nö vanakooli, mees. Keerulise saatusega, kes seisis alati samm tagapool ja rõhutatult tagasihoidlik. Inimesed, kes nii kaua on kahekesi koos elanud ja ühist teed käinud...ühe poole kaotus muudab üleelanud poole kurvameelseks, ent loodan südamest, et kuningannal on piisavalt tegemist (tahtmist on tal kõvasti), et kaotusest ülesaada ja mitte nukrutsema jääda (eeskujud on ju olemas Victoria ja kuninganna ema näol).

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete