Monday, 18 January 2021

JÕULUKAARDID

Jõulud on ammu möödas ja unustatud, aga ma postitan siia siiski veel ühe jõuluteemalise pildi mälestuseks. Siin on väljas kõik meile saadetud jõulukaardid. 
Suur tänu neile saatjatele, keda ma veel tänanud ei ole (enamus kaarde on küll kohalikud, aga mõned siiski ka Eestist ja mujalt maailmast).

 

3 comments:

 1. Armastan kaarte ja meeldib neid saada/saata. Mul on nii heameel, et välismaal see traditsioon veel elus on :) Armas (eriti meeldivad majadega variatsioonid (paremal keskel ja punase postkastiga, BigBen)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo jaa, siin saadetakse palju nii sünnipäeva, jõulude kui ka 'thank you' kaarde, kuigi meie selle aastane jõulukaardidekogu oli natuke väiksem kui tavaliselt.

   Eks saa näha kaua selline kaardi saatmine üldse enam elus püsib, sest postikulud muutuvad iga aastaga aina kallimaks. Hetkel on moes ka sünnipäevakaarde internetist välja valida ja teele saata ilma et ise peaks poodi kaarti või margi järgi minema (sünnipäevalaps saab siiski päris kaardi hiljem postis kätte).

   Delete
 2. Nii vinge! Aitäh kaardi eest :) Mina sain täpselt 2 kaarti. Saatsin ühe. Aga 2 kaarti sain ka siis kui ise saatsin 20. Eelmisel aastal annetasin kaartidele ja markidele kuluva raha vähiravifondile ja sel aastal polnud lihtsalt inspiratsiooni kuna olen oma jõulukaardid kõik ise teinud.
  Eestis margi hind tõusis suvel aga postipunkti klienditeenindajana võin öelda et kaarte vähem küll ei saadetud.

  ReplyDelete