Tuesday, 24 May 2016

NATUKE VIIULIMUUSIKAT

Kuna ma ehitustöödest praegu veel kirjutada ei taha ja kuna Pete on nädala sees kodust ära ning mina istun siin suurema osa oma päevadest maja ja ehitajaid valvates, siis ega siia blogisse ei olegi midagi huvitavat hetkel kirjutada. Natuke koolijuttu oleks küll, aga mul ei tule seda õiget vaimu peale, et osa teksti eesti keelde tõlkida ja kuna siin on viimasel ajal juba niigi palju kooliteemadel kirjutatud, siis jääb ära.

Et aga blogi liiga vaikseks ei jääks siis postitan siia ühe väikese video Greta viiulimängust. Tal on nimelt varsti esimeseastme eksam tulemas, kus ta peab 3 erinevat lugu, heliredeleid ja erinevaid noodilugemisi ette mängima. Kuna mina viiulimängust suur midagi ei taipa (vaid klaverimängust) ja Pete ei ole nädala sees kodus, siis on meil harjutamisega siin natuke probleeme. Greta harjutab Petega õhtuti läbi Facetime app-i. Mitte just ideaalne, aga parem kui mitte midagi. 

Ps. Klipp on lühike, sest filmisin selle algul Instagram-i jaoks. PS. Greta mängib siin liiga kiires tempos. Kuna ta oli oma harjutamisega juba lõpetanud aga ma palusin veel korra filmimise tarbeks mängida, siis ta teeb seda ruttu, et asjaga ruttu ühele poole saada ja telekat vaatama minna.
Ja siit veel üks mis lindistatud järgmisel hommikul enne kooli minekut.

No comments:

Post a Comment