Friday, 8 May 2015

KUI PIKKUST JÄÄB VÄHEKS

Üks päev ütles Greta mulle, et las ma näitan sulle kuidas ma  kapiukse lahti saan kui ma ei ulata. Võttis siis meie köögiriistade kastist sellised kääride moodi asjad ja tegi sedasi

 Kommid olid paari sekundiga käes. 
Aru ma ei saa miks ta mulle selle nipi reetis. Oleks võinud ju vaikselt edasi kasutada ilma minu teadmata :) Samas ma ei ole täheldanud, et meil sealt kapist kommid oleks kaduma läinud. 

Selliste asjade peale jätkub täibukust ja loovust, aga näiteks üks õhtu oli ta mingi veepudeli või tassi ümber ajanud ja vett hakkas ta köögirätiku asemel paberrätikutega kuivatama!!! Terve paki pani tuksi (tegelikult pooliku paki, sest see oli juba enne pool tühi). Kui ma samal ajal kööki sattusin ja seda paberimerd seal nägin siis tahestahtmatult tuli väike karjatus välja. Selle aja peale kui ma teise tuppa kaamera järgi läksin (sest see vaatepilt oli tegelikult üsna naljakas :) oli ta jõudnud juba põrandal olevad paberi kokku korjata. 
Tegelikult ei oleks tohtinud pahandada, sest teine ju ikkagi koristas ja oli segi oma põrandapesu harja kapist välja võtnud. Samas ma eeldasin, et ehk 6 aastasel on juba nii palju taipu, et paberist rätikuid ei raiska sellise asja peale.
Samas muidugi ka kust tema võiks arvata, et nendega kuivatada ei tohi. Ja üldse, miks ei tohiks?

2 comments:

  1. Jah, tuttav teema:-) kuid jutu jätkuks..täna noorem poiss, suur sinepi sober( kusjuures, terve perekond sinepit ei armasta ja ainult noorema jaoks, 13a, on kange eesti sinep olemas)..soi sinepit ja silmad hakkasid vett jooksma ja vanem poiss(15a) jooksis fotoka järgi, et seda pildistada:-) nii tore mälestus:-)

    ReplyDelete
  2. Ma ka kuivatan paberiga kui midagi maha ajan ja olen kõvasti üle 6 a :)

    ReplyDelete