Monday, 4 August 2014

KÜLALISED

Ajavahemikus 21-30 juuli olid siin mu ema ja mu sõbranna 15 aastane tütar Laura. Laurale oli see esimene kord Inglismaad külastada ja seega proovisime talle näidata nii palju kui selle 10 päevaga jõudis. Tegelikult, kuna just nende siin oleku ajal olid meil hullult palavad ilmad siis paljud asjad jäid tegematta. Näiteks kahel esimesel päeval oli nii kuum, et Londoni ei hakanud me nina üldse toppimagi. 
Alustasime Chessington World of Aventure-iga, ehk siis läksime siia meie lähedal olevasse lõbustusparki. Kuna koolivaheajani oli veel vaid kaks päeva siis olid jõus meie 4 vabat pääset. Meie läksime juba varem kohale ja Greta liitus meiega peale kooli. Õnneks me väga pikalt ei pidanud kuskil järjekorras seisma, aga väga, väga palav oli sellegi poolest. 
Kui ma nüüd õigesti mäletan siis järgmisel päeval läksime hommikul shoppama ja kui Greta koolist tuli külastasime üht meie lähedal olevat mõisa. Mina olen seal korduvalt käinud ja isegi mu emal oli see juba kolmas kord, aga kuna see asus meile nii lähedal siis viisime ka Laura Inglismaa mõisat vaatama.

Kadunud laps
Mulle nii meeldib selline värviline korvitäis, kuigi ega meie külmutuskapi sisu sellest palju ei erine.

No comments:

Post a Comment