Thursday, 23 January 2014

NUNNUD ASJAD

Ma puhastan oma Decktop-i ja leidsin sealt mõned pildid mida ma olen tahtnud siin blogis teiega jagada. Imelik on see, et enamus asju on koera teemalised, kuigi ma ise ei ole üldse ei koera ega kassi inimene.
Näiteks selline tore koera lamp
Nii nunnu, kas pole? Ma oleksin selle sealt poest kohe endaga koju kaasa toonud, aga kahjuks mul ei ole siin kodus sellisele lambile õiget kohta :( 
Lamp oli pärist 'Next'-i eelmise aasta kataloogist. Nüüd kahjuks seda enam müügil ei ole.  
Veel jäid mulle internetis silma sellised koerateemalised asjad
Soola ja pipratops
Ma arvan, et sellise munakella (eesti keeles vist kutsutakse ka neid munakelladeks?) ostan ma endale küll. Nii ilus punane veel peale kõige. 


Rahakassa
Need koerakestega lastekummikud on ka nii 'maitsva' välimusega. Kahju, et meie siin kummikuid nii vähe kasutada saame.

Veel leidsin ma kaks sellist pilti. Õigem oleks vist need lisada oma padjapostituse lõppu, aga kes siis vana postitust ikka uuesti vaatab seega lisan hoopis siia.
Nägime ühes meil väga hinnatud kaubamajas sellist huvitavat asja. Algul nagu ei saanud arugi millega tegu. Tuli välja, et see on nagi ja meile hakkas väga meeldima. Võib olla mitte just väga praktiline, aga jälle õiges majas õiges kohas näeks kindlasti väga efektne välja.
Kui silti lugema hakkasime olime meeldivalt üllatunud :)
Ja viimaseks veel üks pilt sellisest toredast lambist

2 comments:

  1. Riidenagi kohta: see on tõesti üks väga cool ettevõte Eestis, mis erinevat tammepuidust mööblit teeb - woodman.ee. Ja kuigi nad ükskord varem mu meilile ei vastanud, teen ma täitsa meelega neile reklaami, sest nende kodukal näib olevat veel igasugu huvitavat kraami.
    Ma ise nägin nende kaupa müügil näiteks Prantsuse ketis Habitat's.
    Üks Triin

    ReplyDelete
  2. Tere Üks Triin :) Suur aitäh info eest. Väga huvitav teada ja tõesti seal lehel olev mööbel näeb väga Habita stiili välja :) Ma olen peaaegu kindel, et olen mõnda nende toodet veel siin müügil näinud. Järgmine kord kui Habita või John Lewis poodi lähen siis vaatan kohe teadlikuma pilguga ringi :)

    ReplyDelete