Wednesday, 22 October 2014

VÄIKE VAIKUS

Üldse ei ole praegu kirjutamise tuhinat peal. 

Praegu vaid 
üks paha asi: kuni reedeni ei saa ma ei puu ega juurvilju süüa. Minu niigi kahandatud menüü juures muidugi eriti 'tore' keeld!

Üks tore asi: täna söögipoe autoparklas jooksis üks soliidne naine minu juurde ja küsis mu käest, et kust ma nii ilusa blazer-i olen saanud. Vastasin, et Lindex-ist :) Blazer ise näeb välja selline:
Ma olen sellega niiiiii rahul. Ma olen pikka aega sellist blazerit otsinud, aga ükski pole enne seljas nii hästi istunud ja nii mugav tundunud. Hind on ka palju odavam kui blazer ise välja näeb. Nii, et naisel oli igati õigus :)

Üks naljakas asi: Pete näitas Gretale selle ajakirja kaanepilti
ja küsis väikesele printsile näpuga viibates, et kellega tegu on. Et kas Greta teab kes see on?
Greta vaatas Petele küsivalt otsa ja ütles:' Jesus??'4 comments:

 1. Blazer on tõesti ilus!

  Aga mida sa siis nadal aega sood? Liha ja mune? :|

  ReplyDelete
 2. Järsku on teema läbi jooksnud, kuid miks sa nüüd juur-ja puuvilju süüa. Mäletan küll, et Gretal oli allergia kahtlustus?

  ReplyDelete
 3. MrsB, jah kaks päeva saan süüa vaid liha, muna, kala kartulit ja riisi.

  Anonüümne, teemat rohkem ma siin kajastanud ei ole, aga kuna mulle tehakse homme üks protseduur siis enne seda ei tohi kiudaineid süüa. Õigemini samal päeval ei tohi enam midagi süüa ja joomise pean ka 4 tundi enne protseduuri lõpetama. Mitte just väga rõõmus selle üle :(

  Mis puutub Gretasse siis tundub, et tegu oligi võib olla selles, et ta ei joonud küllaldaselt vett. Allergia testi küsisin, aga mulle öeldi kohe, et testi tehakse alles siis kui laps on 6 kuud valu kurtnud. Et kuna see veenist vere võtmine on lastele traumaatiline siis lapsi ei hakata esimese kahtluse peale torkima ja kui siis lõpuks võetaksegi verd siis nii, et mänguterapisti on juures.

  Ma muidugi pööritasin selle peale silmi, sest ma küll seda väikest torget traumaatiliseks ei pea (kuigi ei kahtle, et mõnedele võib olla traumaatiline kogemus- Gretale kohe kindlasti mitte) Seda enam, et siin pannakse lastele enne torget nagunii 'ime geeli' tänu millele nad isegi ei tunne seda torget.

  Siin tegelikult ei tehta kunagi vereproovi lastele, kui laps mingi haigusega arstile läheb. Alles siis kui tõesti midagi hullu kahtlustatakse siis alles hakatakse torkima. Noh, seda ma täitsa pooldan. Ei olegi vaja iga nohu ja köha või palavikuga kohe verd võtta, et näha kas on põletik või ei.

  Aga, lõpuks oli arstidel siiski Greta suhtes õigus ja paistab, et õnneks tal siiski mingit gluteeni allergiat ei ole :)

  ReplyDelete
 4. Martal pole ka veel verd võetud. Samas pole ta ka haige olnud ega arstil käinud (viimati käis saamas 2-aastase süsti) Isegi Laura andis alles nüüd -16 aastaselt esimest korda veenist verd. Näpust pole vist andnudki.
  Mulle ka bleiser meeldib ja loodan et teie tervised saavad ka korda.

  ReplyDelete