Friday, 10 October 2014

ÜKS VÄÄÄGA MÕÕÕÕNUS RAAMAT

Ma algul viivitasin selle raamatu lugemisega, sest arvasin, et see on ümberkirjutis samast sarjast. Pärast tuli välja, et asjata viivitasin. 
Ma pole pikka aega ühtegi nii nauditavat raamatut lugenud. Sarjaga olin tuttav juba varem läbi interneti ja mulle see sari väga meeldis. Algul küll hirmsasti häiris pereisa käitumine ja mul oli kohati lausa ebamugav tema pärast saadet vaadata, aga õnneks mida edasi saade läks seda vähem seda käitumist näha oli.
Raamatut kätte võttes meeldis mulle kohe see, et tekst raamatus oli kirjutatud tulpades (öeldakse vist nii eesti keeles?). Nii mugav ja mõnus sedasi lugeda. Peatükid olid kirjutatud vaheldumisi pereisa Arbo ja pereema Tuuli poolt. Taas midagi sellist mis andis lugemisele vürsti juurde. 

Ma olen kindel, et saate menule aitasid kaasa ka peres kasvavad kaksikud, üli nunnud 3 aastased poisid. Need poisid olid nii vaimukad ja humoorikad. Väga tabavalt oli nende vaimukus ka ära toodud raamatus koomiksi vormis. Tõesti, kui samad asjad lihtsalt jutuna kirja oleks pandud siis ei oleks pooltki suudetud edasi anda, aga koomiksi vormis õnnestus see suurepäraselt. 

Ekstra boonus punkti sai raamat ka järjehoidja eest. Ma oli suutnud pool raamatust läbi lugeda kui ma selle leidsin. Enne lihtsalt ei pannud tähele, sest ma ei osanud seda lihtsalt oodata või otsida. Ma olin juba siis raamatust vaimustuses ja kui järjehoidja leidsin siis oli selline YESSSS hetk. 

Nii, et jah, väga, väga lahe lugemine. Need kes sarja on näinud ja kellele meeldis soovitan kindlasti raamatut lugeda. Raamat ei ole saate koopia ja seda on eriti mõnus lugeda kui oled saadet juba eelnevalt näinud. Ja need kes saadet näinud ei ole siis nende jaoks on raamatuga DVD kaasas. Asi mille eest ma raamatule taaskord lisa punkte annan. Ma olen küll saadet näinud, aga nüüd olles läbi lugenud raamatut on soov seda sarja veelkord vaatada. Ei peagi sarja internetti otsima minema. Saan seda hoopis nüüd mugavalt suurest telekast vaadata.3 comments:

 1. Tänan. Lähen raamatukokku :)

  ReplyDelete
 2. Kersti, kas sa sarja oled näinud? Ma vaataks enne sarja siis saad paremini aru millest raamatus jutt käib, vähemalt mulle tundub nii. Ma eeldan, et raamatukogu raamatul on ka DVD kaasas.
  No ja et raamat sulle meeldiks pead sa olema natukene huvitatud elust Siberis ka :)

  ReplyDelete
 3. Eks ma ikka olen näinud, mitte küll kõiki osasid algusest lõpuni aga päris paljusid küll :)
  Ja huvi võibki ju tekkida raamatut lugedes ;)
  Ma pean ootama ka aega millal Marta hakkab ise magama jääma, enne ei ole mul võimalik küll midagi lugeda.

  ReplyDelete