Wednesday, 17 April 2013

YEEEEEESSSSSS!!!!!

Täna kell 7 õhtul saime siis kätte selle tähtsa emaili kus meile anti teada kuhu kooli Gretale kohta pakutakse. Ma kogu päev ootasin seda emaili kuigi oligi kohe öeldud, et see saadetakse välja alles õhtu. Kella 6 ajal aga ei olnud meilist haisugi kuigi samal ajal lugesin Facebookist teiste tuttavate rõõmuhõiskeid soovitud kooli sissesaamisest.
Kui emaili ei olnud ka veel kella 7ks mu inboxi ilmunud siis hakkasin juba kahtlustama, et midagi on viltu....

5 minutit hiljem käis piip ja see ülitähtispikkisilmioodatud email oligi kohal. Ma ei uskunud omi silmi kui ma lugesin, et Gretale pakutakse kohta meie esimeseks valitud kooli, sinna  kuhu me kõige rohkem tahtsime. See oli tõesti ime kuna sinna kooli oli palju tahtjaid ja see kool ei ole meie kodu lähedane kool. Need kes mu eelmist kooliteemalist postitust lugesid siis tegu selle 'kunsti-muusikakooliga'. 

Ma olin end juba nii ära harjutanud, et ta kindlasti ei saa sinna kunstikooli sisse ja just mõtlesin, et oma kodulähedasse kooli ongi palju mugavam hommikuti jalutada. Peale selle tuli välja, et see meie kodu lähedane kool on meie rajooni üks paremaid koole eelmise aasta tulemuste põhjal (kunstikool on teises rajoonis seega nad samas võrdlustabelites ei ole aga kunsti-muusikakool on veelgi paremate tulemustega) seega kui me oleks ka sinna sisse saanud oleksin ma rahul olnud. 
Aga nüüd loomulikult oleme me väga õnnelikud, et saime mida kõige rohkem tahtsime. Nüüd jääb vaid loota, et ka Greta kooli omaks võtab ja seda nautima hakkab. 

13 comments:

 1. Asjad loksuvad alati ise paika :) Ja heade inimestega juhtuvad head asjad :)

  Mul on tõesti nii-nii hea meel!

  ReplyDelete
 2. Palju õnneeeeee! Niinii tore uudis! Oh, küll see võis ikka kergendus olla. Hurraaaa!!!!! Ma oleks lausa nagu ise selle kirja saanud, nii hea meel on :)

  Kallistaaaan!
  Eva

  ReplyDelete
 3. Oi kui tore uudis! Rõõmustan koos teiega! Lisan siia veel juurde, et õhtuse jalutuskäigu fotod olid nii käegakatsutavalt kevadised et kohe mõtlesin end aasta tagasi samasse aega, kui Londonis magnooliad ja kameeliad õitsesid. Tervitused Soomemaalt!

  ReplyDelete
 4. No näed sa siis, kohe vara hommikul mul selline uudisepomm. Päev algab hästi! Palju kallisid tillukesele kooliplikale :-)

  ReplyDelete
 5. Palju õnne!!!
  Millal teil nüüd kool siis hakkab?

  ReplyDelete
 6. See on nii mõnus uudis, et kohe kutsub kommenteerima mind, kes ma siiani vaikselt kaasaelav lugaja olen olnud. Loodan, et Gretale hakkab kool ja koolikaaslased meeldima, sinu kirjeduste järgi oli see üks vägagi mõnus koht.

  ReplyDelete
 7. No mis muud kui palju õnne:D Ja kindlasti hakkab talle seal meeldima, ta nii hakkaja tüdruk, et võid selles kindel olla!

  ReplyDelete
 8. Ühinen eelnevate soovidega ja nauttige siis hoolega seda vabadust enne kooli :)

  ReplyDelete
 9. Suured tänud kõigile õnnitlejatele! Nii tore, et meiega seda rõõmu jagasite.

  Maavillane, oleme liigutatud, et siia oma kommentaari jätsid :)

  Kersti, kool alagab 3ndal Septembril. Kool saadab meile koha varsti täpsemat infot ja eks ma siis kirjuta sellest kõigest :)

  ReplyDelete
 10. Tore uudis! Sügisel algab siis täiesti uus põnev elu :)

  ReplyDelete
 11. Palju õnne! Väga tore uudis!

  ReplyDelete