Tuesday, 18 December 2012

TÄNA

Täna oli ütlemata kordaläinud päev. Sain eile öösel (õigemini siis täna hommikul) kõikide mu meisterdamistega ilusti kella 1.30 valmis. Lasteaia pidu oli lõbus (no meil on alati teatud vanematega väga lõbus olgu siis sündmus milline tahes :)

Peale pidu kihutasime linna mulle lumesaapaid otsima. Võtsin käru kaasa, et saaksin Gretat ühest poest teise kiiresti kärutada kuna kuidagi ei tundunud aus last taas poodide vahet jooksutada (eriti kui tal oli laupäeval JÄLLE see ühepäevane kõrge palavik).
SAIN SAAPAD! Uskumatu! Valik oli väga niru ja see üks paar mis soliidsed välja nägid ja mulle meeldisid maksid 155 naela!!! Nii kalleid saapaid ei ostaks ma vist ka siis kui ma peaks neid kogu talve kandma, veel vähem vaid nädala aastas. 
Pärast sattusin InterSport poodi kus ma olen vist üldse ainult 2 korda käinud aga kus on ALATI kogu kaup väga odava hinnaga. Ega seal ka mingit suurt valikud lumesaapaid ei olnud aga nägin neid samu saapaid seal 90 naelaga. Poest aga lahkusin saapastega mille originaal hind oli 120 aga mina ostsin 49. Pilti kahjuks ei ole aga saapad olid palju mugavamad ja soojemad kui need pildil olevad. 

Samuti õnnestus mul Fat Faceist saada kaks paari ideaalselt istuvaid teksaseid. Taas uskumatu, et astusin vaid sisse ja kohe sain need õiged. Teksad ju peavad need õige olema :) Mul on tegelikult teksad täitsa olemas aga sellised milledele kohe kas põlve peale või taguotsale auk tulemas ja kui ma sellistega saaks siin Inglismaal vabalt veel mitu nädalat või kuud käia, ka siis kui auk juba sees, siis Eestisse selliste augulistega sõita ei tihanud. 
Õhtul küsis laps ise kella 7 ajal magama. Jõulukaardite kirjutamisega sain samuti peaaegu ühele poole ja nüüd õnnestub mul esimest korda kahe nädalal jooksul enne kella 2 öösel magama saada. HURRAAA ma ütlen :) HURRAA!

6 comments:

 1. Greta on nii armas! Imeilus kleit, täitsa eesti lapsuke inglismaa Jõulumehe ees.

  ReplyDelete
 2. Mu tüdrukul on ka selline kleit ;)
  Aga ilma tikandita.
  Küll on tore, et saad nüüd juba natuke rahulikumalt hinge tõmmata, see teie jõulutrall võtab silme eest kirjuks lausa. Müts maha, ausalt. Ja toredat Eesti-reisi ka, seal on praegu tõesti vist väga kõva pakane ja soojad saapad kuluvad väga ära.

  ReplyDelete
 3. Kroonijuveel, kleit on tõesti imeilus. Käsitsi tehtud sellise imelise ja hullult agara inimese poolt nagu blogimaailmas tuntud Lagrits.

  Ingrid, hinge tõmbamiseks veel aega ei ole kuna jäänud on veel Eestisse kaasavõtvate kinkide ja meie siia jäävate kinkide pakkimine ning KOHVRITE PAKKIMINE (see on puhtalt minu töö :) aga vähemalt suurem töö on juba seljataga ja kui hästi läheb siis saab ehk enne lendu natuke niisama maha istuda :)
  Soovin teile samuti imelisi jõule (nagu ma aru saan siis elad vist samuti Eestist eemal) :)

  ReplyDelete
 4. Greta ikka ütlemata armas :)

  Ma ei kadesta sind ...

  Oh, meil on Lauraga hirmus teksade saaga. Ja tal ongi vaid 1 paar mida ta siis umbes 24h kannab ... Mitte midagi talle ei sobi, liibukad peavad olema :)

  Jalanõudest, siis meil Eestist tellitakse väga massiliselt Sportsdirect.com lehelt asju. Olen sealt Laurale saanud 2 paari kvaliteetseid jalanõusid ligi 20€ paar :) pealegi pole tema numbrit (42) siit eriti saada :S
  teksaseid ei saa kahjuks postiga tellida ... ma ei tea tema numbritki :)

  ReplyDelete
 5. Kersti, meil enamuses ongi kõik teksd poes liibuvad kuna praegune mood lihtsalt ongi liibuv :) Mul liibuvate vastu ei ole midagi aga mõned mudelid on alt nii peenikesed, et mul ei lähe juba jalg sealt läbigi :)
  Aga jah, teksaseid internetist osta on ikka jube raske kuna igal firmal on omad numbrid ja mudelid ning ilma enne jalga proovimata võib valik täiesti metsa minna.

  Laura jalg on 42???

  ReplyDelete
 6. No jah, noh ... :)
  Mõni asi läheb ka nr 41 jalga. Kohe-kohe on ta ka minust pikem :) Johannal-Johannesel ka juba 37-38 :)

  Jah, teksad on mida liibuvam seda parem ja kui jalg ei lähe läbi, pressitakse :D

  ReplyDelete