Tuesday, 4 December 2012

JÕULUD ON ALANUD

Kui laupäeval alustasime advendikalendri luukide avamisega siis täna läks lahti tõeline 'jõuluuks' ja saabus meie selle aasta esimene jõulukingitus :) Hurraa!!! Täitsa jõulu tunne tuli peale pakki avades.
Kell 7 õhtul alustasime ka selle hooaja esimeste piparkookide tegemisega. Plaanis oli teha neid päeval aga kuna mul võttis 30 jõulukaardi kirjutamine nii palju aega siis enne ei jõudnud (homme ootab järgmised 30 kaarti kirjutamist)
Ema saatis mulle paar nädalat tagasi piprkoogitainast  seega tuba oli mõnusat PÄRIS piparkoogi lõhna täis. Mu väike abiline oli väga õhinas vaatamata sellele, et tal kõrv taas torgib ja palavik samuti 38 (no tema 38 tundub olevat nagu 37.3 kuna käitumisest ei saa arugi, et palavikku oleks). Igal juhul hüppasime eile õhtu arsti juurest läbi (mitte haiglas) kes ütles, et on ainult natukene punane ja seega kinnitus sellest, et tegu on sama viirusega. 
No loomulikult peavad kõik sellised asjad juhtuma just sel ajal kui mul meeeeeeletult kiire on ja kui Pete peab pühapäevati ja õhtuti pikemalt tööl olema. Ühte pidi ju hea kui lisa raha sisse tuleb kuna praegusel hetkel jookseb raha lausa mu käest ära enne kui mul seda nähagi õnnestub, aga samas taas mul oleks nii vaja natuke hingamisruumi ja vaba hetke, et rahus kaarte kirjutada ning kingituste virna pakkida. Nüüd siis istub Greta homme taas kodus selle asemel, et lasteaeda minna. Arst lubas tal küll aeda minna aga kuna tal nüüd ka palavik tõusis siis ma ikka pean teda kodus hoidma. Balleti viimasesse tundi ma siiski ta viin, annan lihtsalt enne rohtu ja las siis kargab ja keksib nii palju kui tahab :) 


Kas sina tahad ka?

2 comments:

 1. Oh, mis m6nusad piparkoogimehikesed! Tundsin isegi labi pildi nende l6hna :) Loodan ka tuleval nadalavahetusel seda 6iget piparkoogitainast saada (tellimus on igatahes sisse antud). Tegin eelmisel nadalavahetusel ise, aga ei saanud ikka nagu see paris 6ige. Piparkoogid said minu maitse jaoks liiga heledad ja vyrtsisust jai ka nagu veidi puudu.
  Head paranemist Gretale ja sulle j6udu kaartide kirjutamisel! Kui ma siin ei elaks, siis ma paneks seda j6ulukaardihunnikut imeks. Teades aga siinseid kombeid, siis pole imestada midagi. Inglased on lausa hullud kaartide saatmise/saamise jarele :)

  Tervitused ikka ka,
  Eva

  ReplyDelete
 2. Eva, Eesti piparkoogitaignal on tõesti seda vürsti mõnusalt sees. Ma küll ise maitsta ei saa aga lõhna tunnen ja mälus on veel maitse piparkookidest olemas seega kohalikke piparkoogimehikestega mida siin poes saab osta ei saa võrreldagi.

  Jõulukaarde saadame tõesti suure hunniku aga samas mulle see ka meeldib. Mõned on sellised inimesed kellega me aasta sees ei suhtle aga jõuludeks saadame kaardi koos fotoga ja kirjutame lühidalt mis toimunud on. Palju kaarde läheb ka Eestisse sugulastele, kes näiteks meie eluga blogi kaudu kursis ei ole aga keda ei tahaks kaugel elamise tõttu kaotada.
  No ja siis veel sõbrad ja tuttavad ümber maailma (Paar tükki Itaalias, Ameerikas, Hollandis, Sveitsis, Amustraalias, kolm inimest Soomes)

  Mis teha kui kalleid inimesi nii palju on :D

  ReplyDelete