Monday, 31 December 2012

HEAD UUT AASTAT 2013

Ma olen täna terve päeva pidzaamas maja koristanud ja ma olen endaga VÄGA rahul. Kogu maja sai korda. Isegi kõik meie 3 kohvrit ja 3 seljakotti sain tühendatud ja pööningule pandud. 3 pesumasina täit pesu samuti pestud ja nüüd hakkan triikima (triikimine mulle meeldib seega on meelega magustoiduks jäetud). Minu poolest võib uus aasta alata :)

Jõulud Eestis olid meil super mõnusad aga nendest teen postitused hiljem. Aasta kokkuvõtet ei tee kuna aastas toimub meil nii palju igasugu huvitavaid sündmusi millest ma olen siin blogis suuremalt osalt nagu nii kirjutanud seega pole vaja üle kirjutama hakata. 
Mingeid uus aasta lubadusi meil ei ole samuti kunagi olnud kombeks lubada seega ei luba ka sel aastal :)
Küll aga tahan ise järgmisel aastal proovida Gretale lugeda vähemalt ühe eesti keelse raamatu päevas (või ülepäeviti) ja temaga rääkides talle tihedamini otsa vaadata (ma nimelt sageli kas pesen nõusid või koristan või vaatan arvutit jne kui ta minuga räägib ja ma tihti vastan talle ennast või mu pead pööramata) Seega tahaks proovida rohke temaga samale kõrgusele laskuda ja temaga sedasi ära kuulata (eks ma teen seda aega ajalt ka nüüd aga ise tahaks edaspidi rohkem sellele rõhku panna).
Aasta 2012 oli pidude aasta meie jaoks siin Inglismaal. Kõige pealt Kuninganna pidustused ja siis loomulikult Olümpiamängud Londonis. Olümpiamängid jätsid küll meile unustamatud mälestused. See oli nii võimas.
Aasta loomulikult jäi meelde ka kõikide teiste meile tähtsate ja toredate sündmuste poolest.
Teile kallid lugejad soovime samuti võrratut Uut Aastat! Täitugu kõik te soovid ja olege terved!
Kohtumiseni aastal 2013!!!

8 comments:

 1. Vahvaid ettevõtmisi uueks aastaks :-)

  ReplyDelete
 2. Head uut aastat kogu teie armsale perele! Saagu see aasta õnnelik, tervisest pakatav ja mõnusalt põnev!
  Mul ei ole ka kombeks lubadusi anda uue aasta saabudes. Sinu Gretaga seoses antud lubadused on aga küll väärt järgimist. Ma olen ka tihti millegi muuga ametis ja ei kuula lapsi "kogu hingega". Unejutud on meil aga alati eesti keelsed, nii et selles osas olen vist täitsa tubli :) Tervet raamatut muidugi ette lugeda ei jõua, aga üks lugu ikka päevas.

  Rõõmsalt tervitades,
  Eva

  ReplyDelete
 3. Head Uut aasat teie perele!

  Ma pean häbiga tunnistama et teinekod kui laps on pika jutu ära rääkinud ja vastust ootab, siis pean tal paluma et ta uuesti räägiks ...

  ReplyDelete
 4. Kordaminekuid ja palju rõõmsaid hetki kogu teie toredale perele :)

  ReplyDelete
 5. Head Uut aastat teie toredale perele, tänud toreda blogi ja vahvate piltide eest! Ja mõnusat sulejooksu uuel aastal!

  ReplyDelete
 6. Head Uut aastat teie toredale perele, tänud toreda blogi ja vahvate piltide eest! Ja mõnusat sulejooksu uuel aastal!

  ReplyDelete