Friday, 25 November 2011

KES ÜTLES ET 'WAITROSE' ON KALLIS?!

Jutt siis siinsest toidupoest Waitrose kus enamalt kaup kallim kui teistes poodides. 
Jutt jutuks AGA kas keegi nii head pakkumist on saanud kui meil täna õhtul õnnestus.
Nimelt tulevad meil homme külalised ja ma unustasin päeval poes käies homseks midagi magustoiduks osta. Läksime siis kõik koos õhtul 7 ajal poodi kooki ostma. Ostud tehtud hakkasime juba lahkuma, kõndides mööda puuvilja osakonnast, kus mulle jäi silma vaarika karbid mille hinnaks oli kleebitud 29 penni. Vaarikad nägid väga ilusad välja seega haarasin 5 karpi et kahest neist mu õhtusöögiks plaanitud pannkookide peale toormoosi teha ning ülejäänud külalistega ära süüa.
Pete haaras veel ka 19 pennise köögiviljade paki mida õhtusöögiks mikrotada (ma ei mäleta millal me viimati mikrokat kasutasime aga kuna kell oli palju ja me ei olnud veel õhtusööki söönud siis leppis ta sellega).


Nii ja nüüd arvake ära palju läks meile maksma 5 karpi vaarikaid (originaal hind 2.95 või 2 karpi £5) ja kotike köögivilju (originaal hinda ei vaadanud)?

2 comments:

  1. Õhtu kella 7 paiku pidid supermarketid hindu alla laskma ja kiiresti riknevatel või tähtaeg-kohe-möödas kaupadel üsna drastiliselt (nagu Su näite põhjal näha). Mul on ka õnnestunud päris head kraami niiviisi leida. Nädalapäeva õhtul on poes rahulikum ka ja palju meeldivam oste teha.
    Kohe peale jõule tasub minna ja noolida värskeid mahekalkuneid, mis enne jõule on väga kallid. Ostsime eelmisel aastal paar tükki, tegin portsudeks ja panin sügavkülma.

    ReplyDelete
  2. Minu teada lasevad and hinnad hästi alla juba õhtu enne pühi. Ma vist ise olen vaid korra seda oma silmaga näinud kuna tavaliselt jõuluõhtul või jõulupäeval ei ole enam aega ega tahtmist poodide poole isegi mitte vaadta aga nendel kes viimase minuti korraldajad on need kindlasti hoiavad enne kinni panekut poodi tormates suure summa raha kokku.

    ReplyDelete