Friday, 11 September 2020

VÄIKE VÕITLUS

Mingi kuu või kaks tagasi saatis naabrinaine mulle ühel päeval sellise sõnumi. 
       
           

Meie väike Jossik, naabriaias rebasepojaga kaklemas!! Ja seda veel täiesti päise päeva ajal!!!!! 

Naabrinaise jutu järgi ajas Josten rebase minema, aga ma muretsesin pärast veel pikalt, et Josten üldse rebastega mingit tegemist teeb. Vähe sellest, et ta võib kakeldes vigastada saada, aga rebased kannavad ju veel ka igasugu koledaid haiguseid endaga kaasas. 

See kassiomaniku elu on ikka nii raske!

Saatsin sama video edasi ka Petele, millele ta sõnumi vahendusel vastas, et täitsa meie Jossik.
Mina lugesin seda kui Josteni iseloomustust, noh et ta ongi meil ju selline tubli võitleja, kes ajab sissetungijad tema territooriumilt ära (Josteni jaoks on naabrite tagaaed kui temale kuuluv metsake/park). Ise veel imestasin, et kuidas ta sellisele videole nii rahulikult reageerib, aga kuna tal oli parasjagu koosolek käimas, siis arvasin et ju tal on lihtsalt väga kiire.

Õhtul ütlesin talle, et kas polnud õudne video, mille peale Pete ütles, et see videol olev kass näeb tõesti väga Josteni moodi välja! Ta ei taibanud üldse, et tegu ongi tema väikese nunnuga. 

Ma loodan südasmest, et Josten ei ole nendega rohkem tegemist teinud, aga kes seda teab. Naabrid vähemalt ei ole rohkem videosid saatnud, seega ehk on remabsed nende aiast ära kolinud.

2 comments:

  1. Juhtusin tunnistajaks sarnasele kassi ja rebase vastasseisule. Kass sisises tükk aega ja rebane jooksis viimaks minema.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jah, naabri jutu järgi just selline see võitlus välja nägigi. See rebasepoeg näeb nii armetu ja haiglane välja, et ega tavist ei oleks jaksanud mingit suurt kismat maha pidada.

      Delete