Thursday, 22 March 2018

teater frozen

Käisime Petega teatris 'Frozen' etendust vaatamas. Tegu ei olnud Disney Frozen etendusega. 

Me oleme siiani sõnatud. Tegu oli meie elu kõige võimsama teatrielamusega. Me ei ole ühtegi nii erakordset ja emotsionaalset etendust varem näinud. Ma ei ole teatris kunagi varem nii istunud, et ma tõesti 100% olen etendusse haaratud ja isegi ei liiguta ennast. 

Etenduses oli vaid kolm näitlejat ja kogu etendus oli esitatud iga näitleja monoloogina. Kõik kolm näitlejat on UK-s väga kuulsad:
Jason Watkins, Suranne Jones ja Nina Sosanya

Nancy (Jones) on ema, kes elab oma 10-aastase tütre Rhona röövimise tagajärgedega. Ralph (Watkins) on kiskja (pedofiil), kes hoolimata oma tegevuse sõjalise täpsusega kavandamisest siiski lõpuks tabatakse. Kolmnurga kolmas külg Agnetha on Ameerika-Islandi kriminaalpsühholoog, kes tuleb Inglismaale sarimõrvaritest loengut pidama ja kes teeb spetsiaalse uuringu vangistatud Ralphist.

Väga, väga võimas etendus ja näiteljatetöö.
Lähemalt saab etendusest lugeda ka siit.


See oli uskumatu kui suurejooneliselt näitlejad mängisid ja kuidas nad oskasid emotsioone nii ehtsalt edasi anda. Üks minut Nancy naeris ja siis sekund hiljem nuttis ja iga ta emotsioon tundus nii ehtsana, et sa olid tahes tahtmata kaasa haaratud. Kuna etendus oli ülitundlikul teemal siis oli see ka näitlejatele kurnav mängida. Kohe nii kurnav, et Suranne Jones jäi haigeks ja viimased etendused jäeti sellepärast üldse ära. Siin on selle kohta üks artikel. 

Siit mõned pildid meie teatrisse minekust

No comments:

Post a Comment