Monday, 13 November 2017

SUPER TORE PEREFILM

Käisime laupäeval kinos Paddington 2 vaatamas. 
SUPER hea film! 
Me ei ole nii head perefilmi pikka aega näinud! 
Paddington 2 osa oli palju parem kui Paddingtoni esimene film, samas kui esimenegi film oli juba väga hea.

Meie jaoks oli filmis nii palju tuntuid ja tuttavaid tegelasi, et vahepeal oli tunne nagu oleks lausa oma perega tegemist. 
Eestis elavad inimesed tunneksid filmis kindlasti ära Downton Abbey tegelase Hugh Bonneville 
 Hugh Grant on ka kindlasti kõigile teada ja tuntud mees

Minu suur lemmik Joanna Lumley 
Juhtusime just eelmisel õhtul telekast vaatama ühte tema saadet Indiast ja ema ütles (mu ema on meil praegu külas), et ta on selle naise teisigi saateid Eestis näinud. Ta küll enam ei mäletanud kas Eesti telekanalilt või mõnelt Soome omalt.

Eileen Atkins 
Doc Martin fännitele tuttav Doc Martini tädina

 Julie Walters 
Kõige paremini tunnevad teda Eestis ehk kõik Harry Potteri, Mamma Mia ning Billy Elliot fännid. Meie jaoks on ta väga tuntud ka paljudest teistest saadetest ja filmidest.
Richard Ayoade (pildil vasakul)- Meile (mulle) eelkõige tuntud reisisaatest 'Travel Man: 48 hours in...' Kuna vaatasime just päev enne kinno minekut ühte osa sellest saatest, siis tundis ka mu ema selle mehe Paddingtoni filmis kohe ära.
Ka Sanjeev Bhaskar on Inglismaal väga tuntud näitleja, aga Eestis elavate inimeste jaoks vist täiesti tundmatu. 
Peter Capaldi-kindlasti tuttav Doktor WHO fännidele ja Ben Miller - meile taas väga tuntud tegelane, aga eestlaste jaoks vist mittemidagiütlev.
Ülejäänud näitlejad on vist paljudele väljaspool Inglismaad elavatele inimestele siiski tundmatud, aga meil oli äratundmisrõõm pea iga teise osatäitja juures. 

Hugh Grant oli reedel Graham Norton-i chat show-s üheks külaliseks ja ta ütles, et Paddington 2 film on selline film kus on raske ühtegi viga leida või mille kallal norida ja ma olen sellega täielikult nõus. Nautisime igat filmiminutit ja kui film ära lõppes, siis isegi plaksutasime. 

Ma tegelikult natuke kardan, et tõlkes võivad mõned filmis olevad head killud kaduma minna, aga samas taas näiteks mu ema ei saa inglise keelest midagi aru, aga ka tema jaoks oli film väga nauditav (nii ta vähemalt väitis :)).

Muideks, kui te seda filmi vaatama läheta (soovitan tõesti kõikidel, ka täiskasvanutel ja juba vanemas eas lastel seda filmi vaatama minna), siis ärge kohe filmi lõpus saalist välja tormake. Üks väike osa filmist jätkub ka veel siis, kui juba filmi lõputiitlid on jooksma hakanud. 
Ma võin peaaegu 100% garanteerida, et kui te seda filmi vaatama lähete, siis te lahkute kinost hea tunde ja suure naeratusega.


Nüüd jään ma aga pikkisilmi ootama 'Peter Rabbit' filmi mis juba järgmise aasta algul kinno tulemas on. Peter Rabbit on nimelt meil siin UK-s  üks väga, väga tuntud ja kuulus jänesepoiss :)
         

4 comments:

 1. Nii kahju, et meil selliseid häid asju ei näidata, ainult mingid ülitobedad animatsioonid :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen kindel, et Paddington 2 tuleb ka teie kinodesse. Esimest filmi näidati ju ka Eestis :)

   Delete
 2. Eestis olen näinud Richard Ayoade seriaalis IT osakond. Sanjeev Bhaskar seriaalis India tohter, mingis politseifilmis oli veel. Juba reedel hakkab jooksma seriaal Unustamatu, kus ta ka mängib. Lisaks Nicola Walker, kes mulle meeldis filmis Viimane tango Halifaxix. No sealt meeldisid mulle tegelikult kõik tegelased :D Kati

  ReplyDelete
  Replies
  1. No näed, siis täitsa tuttavad ka paljudele eestlastele :) Ma ei hakanud kõiki neid saateid välja kirjutama kus nad olnud on, sest ma ei tea paljusid neid saateid Eestis näidatakse, kuigi piastab et tänapäeval ostetakse sisse suurem enamus siinsetest sarjadest. 'unustamatu' on hea sari. Me vaatasime seda ka, aga ma ei mäletagi enam mis seal täpselt toimus, sest esimest hooaega vaatasime 2 aastat tagasi ja teist selle aasta alguses. Kolmas hooaeg peaks järgmisel aastal välja tulema.

   Delete