Sunday, 19 November 2017

SÜGISPILDID

Nii kaua kui ma järgmist koolipostitust kokku klopsin panen siia vahelduseks ka mõned päiksepaistelised sügispildid. Pildid tehtud eelmisel nädalalõpul autoaknast. Käisime linnast väljas ühes väga ägedas muuseumis, aga sellest tahan ma eraldi postituse teha, sest koht on tõesti eraldi jäädvustamist väärt. 
Üldse oleme me viimase nädala jooksul paljudes kohtades käinud, sest mu ema on hetkel siin ja seega proovime teda igale poole viia ning uusi ning huvitavaid kohti näidata. Meil õnnestus Petega isegi reede õhtul kahekesi teatris käia ja just praegu tulime kogu kambaga Londonist, kus me samuti ühes väga huvitavas muuseumis käisime. Proovin ka Londonist eraldi postituse teha, sest tean, et mu lugejate hulgas on palju Lononi fänne :)
Mõne kohapeal lendavad meil lennukid nii madalal
Siiru-viirulised väikesed külateed
3 comments:

 1. Ah, need külateed on lihtsalt puhas maagia!

  ReplyDelete
 2. Uus-Meremaa rahvusraadios räägiti ka täna ABA-st :). http://www.radionz.co.nz/national/programmes/afternoons/audio/2018622295/dealing-with-behavioural-problems

  Sorry, see on täiesti teemaväline kommentaar, aga mõtlesin, et sulle pakub huvi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur tänu jagamast! Kuulasin kohe ära, ega see mees seal palju midagi ei rääkinud, aga tore sellegi poolest, et ABA meetod ka Uus-Meremaal laialdasemat kajastust saab :)

   Delete