Saturday, 22 November 2014

LAUPÄEV

Ma mingi aja pärast varsti kirjutan siia ühe kinkide teemalise postituse. Paljud mu lugejad hakkasid mind mu eelmise jõuluhala postituse peale igasugu heade ideedega üle kallama ja seega jagaksin neid ideesid hea meelega ka teistega ning kirjutan miks paljud neist headest ideedest kahjuks meile ei sobi.

Praegu tulin aga siia teile kuulutama, et MEIE OSTSIME TÄNA ENDALE JUBA JÕULUPUU! Nii vara ei ole me seda veel kunagi teinud. Õigemini ostsime täna ära, aga koju tuuakse see meile kolmapäevaks. Puu plaanime tuppa püsti panna järgmisel nädalalõpul, siis kuulutame jõulud ametlikult avatuks. 

Täna sain ma ka selleise toreda uudise osaliseks, et minu kõige kallimal tädipojal sündis paar nädalalt tagasi väikene tüdruk. See oli meile täielik üllatus ja mul on selle uudise üle MEELETULT HEA MEEL! 
Nii tore, et suguvõsa kasvab. Alles ma ju sain isegi tädiks :)

Paar pilti ka tänasest päevast
Gretal oli täna näiteringis esinemine. Greta luges oma osad ja laulis, tantsis väga hästi, aga kui aus olla siis kogu etteaste kokku oli küll palju viletsam kui näiteks nende kooli draama ja muusika grupi etteaste. Ainuke pilt mille ma siia panna saan on see.
Peale näiteringi läksime niisama aianduskeskusesse aega viitma. Juhtus aga nii, et ostsime endale juba kuuse ära. Olid teised seal nii ilusti püsti ritta pandud ja rahvast üldse ei olnud, et lausa mõnu oli endale sobivat valida. Kõigele lisaks pakuti ka kojutoomis võimalust nii, et kolmapäeval tuuakse meile kuus.
Greta nautis kuuskede vahel jooksmist. Pärast oli ta küll täiesti märg ja porine, aga õnnelik.


 Kodus oli meil magustoiduks killuke Svetis mägesid.
1 comment:

  1. Oi, mina olin sel korral veel kiirem, tõime täna emaga minikuuse minu tuppa :D Kuna ilmselt veedan viimast aastat jõulud oma vanematekodus, siis tahtsin kohe täiega kuusepuud nautida. Üldiselt toome elutuppa ühe suure aga seekord siis topelt. Üks juba novembrikuust minu toas, suurem tuleb siis ikka veidi enne jõule.

    Noppisime emaga hukule määratud noore kasvu kraavikaldalt. Muidu oleks need maha lõhutud. Jätsime juure alla. Ma loodan, et see veab kauem välja ning mingi ime läbi saaksin ta äkki kevadel maha istutada. Ei kujuta ette kas ta peab kaa...

    Ma juba ootan sinu jõulupostitusi! :)

    ReplyDelete