Monday, 10 November 2014

ÜKS PÄEV ON KA MEIL SELLINE KASS4 comments:

 1. Mis teid siis takistab ;)? Nii kena nurrrr.

  ReplyDelete
 2. Takistuseks on see, et enne peame kolima ja alles siis saame kassi võtta. Nii, et Greta peab veel ootama.

  Ise me Petega kassi ei taha, aga Greta on juba nii pikalt nurunud ja me talle lubanud, et siis saab kui kolime, arvates et see kolimine on veel kauges tulevikus. Nüüd aga on plaanid muutunud ja me soovime kolida nii ruttu kui võimalik, ehk siis järgmise aasta jooksul kui sobiva maja leiame :)

  ReplyDelete
 3. Kas siis peab Greta ka kooli vahetama, kui kolite?

  ReplyDelete
 4. Kolimise üks peamiseid eesmärke on kolida Greta järgmise hea kooli (siis kui ta 11 on) piirkonda, et karanteerida talle sinna sissesaamine (noh kui 100%line see muidugi on on küsitav, aga siia jäädes ta kohe kindlasti sinna heasse kooli sisse ei saaks).
  Greta praegune kool ja tulevane kool on enam vähem samas piirkonnas seega praegune kool jääb samaks.

  Just praguse kooli pärast me ei olegi nõus mujale piirkonda kolima, kuigi mujal saaks palju väiksema raha eest palju suurema maja.
  Kahjuks, aga on tegu väga kalli piirkonnaga ja seega peame ka uue maja eest hiigel summa maksma, kui üldse sobiv maja tuleb müüki (tihti lähevad hea hinnaga majad nagu soojad leivad) :( Juba lihtsalt selle eest, et me kolida tahame peame riigile kuskil 38 000 naela ringis maksu maksma (stamp duty)!!! Lihtsalt maksu!! Maja hind on eraldi sinna peale….

  Nii, et jah, eks see üks stressi rohke protsess saa olema, aga selline on juba elu :)

  ReplyDelete