Wednesday, 31 December 2008

JA ONGI KOHE UUS AASTA 2009

Kümme aastat on ikka imekiirelt mööda läinud. Mäletan et alles see oli kui oli suur Milleeniumi tähistamine ja nüüd juba vaata et 10 aastat sellest möödas.

Meie soovime kõigile oma lugejatele

HEAD VANA AASTA LÕPPU JA HEAD UUT AASTA 2009

Sugulastele, sõpradele ja tuttavatele head tervist ja palju positiivsust majanduskriisisesse õhkonda rohkem värvilisi kui must valgeid sündmusi uueks aastaks.


PS. Meie midagi erilist vana aasta õhtul siin Inglismaal ei tee. Tavaliselt need on siin üsna sündmuse vaesed ja igavad. Telekast on vaid kordus programmid jõulunädalastest saadetest ja muidu ka jamad saated ning raketid on vähemalt meie ümbruses väga magedad võrreldes Eesti vana aasta õhtuga. Noorena ehk pidutsesime sõpradega aga tänaseks on enamustel oma pered ja selline nooruslik pidu pidamine ja alkohooli tarbimine on tahaplaanile jäänud ja enamus meist eelistab kodus olemist pere keskel – ja seda meie ka.

Eriti veel kui arvesse võtta et uus aasta saab meile olema täis suuri muutusi ja väga sündmusrohke siis tundub ainult õige ja sobilik vana aasta ära saata rahulikult.

1 comment:

  1. head uut aastat! :)
    me ei teind ka suurt midagi. käisime tiiru Peppy's, sõime kõhu täis, tulime koju, vaatasime natuke komöödiat ja siis keerasime magama. ei jõudnudki keskööd ära oodata.

    aga väga mõnus õhtu oli! :)

    ReplyDelete