Friday, 24 March 2017

GRETA NELI AMETIT

Sain lõpuks Greta sõbranna ema käest kätte need pildid mis professionaalne fotograaf Gretast tegi kui me KidZanias käisime. Meile nimelt anti sealt kaasa pildid CD-l, aga me kodus avastasime, et ühelgi me neljast arvutist ei ole CD lugerit! Lasime siis hoopis sellel teisel perel need enda arvutisse panna ja pärast meiega jagada, aga noh õpetaja elu on kiire ja seega toimus see vahetus alles nüüd.

Aga siin need nüüd on
Aknapesija 
 Beebide medõde
 Hambaarst Greta
 Mehaanik

2 comments:

  1. Vahvad pildid! Ja kui ma eelmises kommentaaris arvasin, et suvel Londonis viin oma lapsukesed ka sinna, siis selgus, et selline koht on ka Dubais olemas ja neile juba tuttav. Aga ega küll küllale liiga ei tee. Ikka läheme vaatame Londoni oma ka üle.

    ReplyDelete
  2. See on täitsa huvitav, et Kidzaniat nii vähe erinevates Euroopa maades on samas kui ülejäänud maailmas mitmes riigis olemas. Londonile lisaks vaid Moskvas ja Lisbonis Portugalis. WIki ütles, et plaan oli 2016 aastal ka Pariisis KidZania avada, aga Kidzania lehel ei ole Pariisist mingit märki.

    Aga pealt näha on see Dubai KidZania väga sarnane Londoni omaga. Ma kardan, et Londonis ehk rohkem rahvast, eriti koolivaheaegadel, aga eks te siis näe ise. Sulle endale aga kindlasti elamus :)

    ReplyDelete