Sunday, 1 April 2012

LÕBUSTUSPARGIS

Kuna reedel töötas Pete pool päeva kodust siis otsustasime seda ära kasutada ja ülejäänud ajaga lõbustuspargi külastuse ette võtta. Kuna me elame lõbustuspargile nii lähedal siis oleme me need õnnelikud elanikud kes igal aastal 4 vabapääset parki saavad. See on tõesti super suur säästmine kuna rahaliselt oleks see käik meile 3le maksma läinud peaaegu £80. Eelmistel aastatel on meil alati kaks pääset kasutamata jäänud kuna Greta oli siis veel alla 90 cm pikk ja seega sai sisse tasuta, sel aastal aga juba üle ja seega alles jäi vaid üks pilet mille kinkisime ühele perele. Kui aus olla siis ma ei oskagi öelda kas koht seda suurt summat on väärt või ei. Kui ühe korra peaks ise maksma siis ehk oskaks selle nurga alt vaadata. Lõbustuspargile lisaks on seal ka veel väike loomaaed, väike osa kus farmiloomi saab katsuda, akvaarium (siis selline kus haisi ja troopilisi kalakesi saab vaadata) ning hülged või merelõvid teevad eraldi välis basseinis trikke nii et tegemist küllaga. Samas on kõige väiksematele seal üsna vähe sõite. Sel aastal õnneks pääsesime mõnele uuemale sõidule ka kus me enne ei olnud käinud. 
Minu lemmikud, roosad lendavad elevandid
Koolivaheajal ja nädalalõppudel ei tasu sinna parki üldse minna kuna siis vist seisadgi terve päev järjekordades. Tegelikult saab ka osta oma tavalisele piletile lisaks £50 maksva fast track pileti mis laseb sul kõikidele sõitudele eelisjärjekorras peale minna. Meie oma tasuta pääsmeid koolivaheajal kasutada ei saa ja eelmistel aastatel oleme üldse läinud sügisel kui kõik on juba maha rahunenud (Gretat saab ju veel kooliajal sinna viia). Sel korral oli aga väga ilus ilma ja kuna läksime mitte hommikul vaid kella 2 ajal siis oli pargis üsna palju inimesi juba. Õnneks pikalt järjekordades siiski seisma ei pidanud ja mõne karuselliga saime isegi 4 korda järjest sõita ilma maha tulemata.

Selle sõidu peale ei läheks ma ka siis kui keegi mulle peale maksaks.

Tegelikult oli meie väike inimene üsna väsinud. Seljatga oli juba 4 tundi lasteaias veedetud aega ja eelmisel päeval ära jäänud päevauni aga õnneks ikka pidas vastu kuni pargi kinnipaneku ajani.
Selle all oleva paadiga sõitsime 4 korda järjest. Algul ma ei julgenud sinna minna kuna mulle vanas eas enam ei meeldi igasugu loksutused ja metsikud keerutamised seega saatsin Greta issiga. Nad tegid esimese sõidu ära ja see näis nii relaxing et ma läksin ka sõitma. Kuna järjekorda ei olnud siis sõitsime 4 korda järjest ja oleks ehk sinna jäänudgi aga kartsime et jääme magama.

Väikeste laste sõitudel oli meil mõnikord Petega probleemi et endid autodesse ära mahutada
Mõnus perekondlik pealelõuna oli. Kahjuks küll kui koju hakkasime minema siis tuli välja et lõbustuspargi ees oleval teel oli suur õnnetus juhtunud ja osa teest kinni pandud (hiljem kuulsin et keegi oli surma saanud). Kaugelt nägime et kohal oli 3 tuletõrje ja kiirabiautot ja veel topelt number politseiautosid. Istusime autoparklas pea 20 minutit järjekorras et välja pääseda. Mul sai ootamisest lõpuks isu täis ja kuna lõbustuspark me kodule tegelikult nii lähedal on siis kõndisime Gretaga hoopis koju.
Pilte kui Greta esimest korda lõbustuspargis käis saab näha siit. Seal rohkem pilte akvaariumist.

3 comments:

 1. Oi mulle ka need kõhu alt õõnsaks tegevad asjad enam ei meeldi, pisike vaikne karussell sobiks ehk ...

  ReplyDelete
 2. Ma ikka olen neil vuhisevatel kiige-asjandustel ka käinud. A see purtskaev seal pritsib ainult pool kiikujatest märjaks ju :) Need kes sinna lähevad, võtavad vist kuivad riided kaasa. Või kuivatab suur föön nad ära hiljem?

  Igatahes on lõbus park ikka lõbus küll. Järjekorrad muidugi röövivad osa läbust ära.

  ReplyDelete
 3. Äärte peal jäävad inimesed vist kuivaks jah aga ega ma ei tea ka kuna ma tervet sõitu ei jälginud siis võib olla kuskil pritsiti ka neid. Mingeid fööne kuskil kindlasti ei ole (või siis vaid WC kätekuivatus föönid) ja selliseid sõite on seal veel kus märjaks saab. Vaevalt keegi hakkab ka kuivi riideid kaasa võtma sest kes neid ikka tassida tahab aga võib olla keegi võtab ka.
  Märjad inimesed kuuluvad lõbustuspargi juurde :)

  ReplyDelete