Tuesday, 21 July 2009

TÄNA ON SEE PÄEV

No nii, täna läheme siis seda esimest vaksiini saama. Ma nii loodan et see Gretat väga virilaks ei tee kuna teine nagu nii peale Eesti reisi täiesti tissi loomaks saanud. Reisul magas suurema osa ajast meiega ja oli nii harjunud et piimakraanid nina all ja tal vaat et iseteenistus. Kui koju tulime siis oli kisa lahti kui oma voodis pidi magama. Kuigi meil ei olegi õnnestunud teda tagasi vana reziimi peale saada ( mul lõppes enne kannatus ja vaevlesin unepuuduse käes) siis ei tahaks siiski lasta tal nüüd ka päeval minu küljes rohkem kui vaja rippuda. Samuti loodan ma et see torge ta kintsukesse ei keera untsu tema roomamis harjutamist. Ta nii proovib roomata ja ei ole sellest enam väga kaugel.

2 comments:

  1. Kartuses, et Emeline pàrast ùksi omas voodis ei taha magada, palusime mu emal Eestis oleku ajal kusagilt vàlja otsida ùks vana kàru, millel kast tuleb vàlja- lapsele voodiks.
    Emeline erilisi rutiinimuutusi ei saanudki tunda, àkki ta veel liiga vàike?, aga kolm nàdalat Eestis ei muutunud midagi. ònneks!

    Loodan, et vaksiinidega làheb kòik OK. Meie esimene kord on augusti alguses.

    ReplyDelete
  2. loodan, et vaktsiinidega läheb kõik hästi. olen viimasel ajal kuulnud, et see või teine haigus levib laste hulgas paremini, kuna vanemad pole lapsi selle vastu kindlustanud. või, vähemalt proovinud seda teha. Greta on väike tubli tüdruk ja ma usun, et talle tuleb väiksest sutsust ainult kasu :)

    ReplyDelete