Wednesday, 29 July 2009

Päev 4 - (VANA)ISA JUURES

Esmaspäeval sõitsime isa suvilasse Nõvale. Gretale oli see esimene kord vanaisaga kokku saada. Ilm oli küllaltki ilus aga kahjuks siiski mitte nii soe et ujuma oleks saanud minna. Sääski see eest oli meeletult palju. Mind nad otseselt ei häirinud kuna teadsin et sääsed mind tavaliselt palju ei hammusta ja sääsehammustused paiste ei lähe aga Petega oli lugu teine. Ta võitles küll võimsalt nende vastu aga lõpuks õnnestus paaril sääsel ikka teda hammustada ja pärast käis paar päeva väga sugelevate ja paistes punnidega ringi.
Olime väga mures Greta pärast kuna ta ju alles nii väike ja me ei teadnud kuidas tema nahk reageerib sääsemürgile. Oli teine lausa kõrvuni riidesse mässitud, et sääsed teda kätte ei saaks, ja kõrval kõndis koguaeg keegi kes sääski ära peletas. Tänu sellele pääses tema täielikult sääsehammustustest.Minu vennake Gretaga


Lõunaks sõime pildil olevas suitsuahjus küpsetatud suitsu kana ja liha....ime hea! Ma olin selle maitse täitsa ära unustanud kuna ma ei suuda isegi meenutada et millal või kus viimati sai suitsuliha söödud.

Väike jalutuskäik mere äärde, mis majast nii umbes kivi viske kaugusel.


Mina tahtsin ujuma minna sinna merre, aga Pete sinna väikesesse lompi, kus vesi oli soe nagu supp


Imeline Eesti loodus


Mets oli paksult metsmaasikaid täis. Me tegelikult nägime oma silmaga ka rästikut aga ma ei taha siia temast pilti panna. Pete oli just Gretaga maha kummardanud et talle käbi näidata kui äkki kuuleb hissinat (selline sõna vist on olemas!?). Õnneks oli et rästik meid hoiatas ja et me teda kuulsime....

           Pete Gretat magama panemas sääsetõrja kostüümi sees

Tädi Anna Gretaga


Vanaisa Gretaga


tädi Ivi Gretaga
Juhtus just nii et see pilt kus ka kõik teised naeratasid tuli välja udune.

Kokkuvõttes veetsime lõbusa päevakese Nõval.
Tervitused teile sinna meie poolt. Meile väga meeldis teie suvila ja jääme ootama et seal ka varsti korralikult suvitada saame. Greta tänab roosa zebra eest, talle meeldib seda sikutada. Samuti palus ta edasi öelda et magab praegu teie kingitud magamiskotikeses ja et see on väga mugav ja soe.

1 comment:

  1. Mulle ka Nõva väga meeldib, eriti Nõva rand. Mul elab seal tädi nii et olen veetnud paljud koolivaheajad seal. Praegugi käime päris tihti (kui Hiiumaast aega üle jääb). Paar aastat tagasi ostis Tiidu õde ka sinna ühe krundi ja nüüd lähemegi sel nädalavahetusel tema sünnipäevale.

    ReplyDelete