Tuesday, 21 July 2009

8 TUNDI HILJEM...

Süstid läksid ootuspäraselt ja ega mul nende süstidega mingit probleemi ei olegi. See väike torge ja väike valu korraks ei ole midagi rohkemat kui väikesed müksud siin kodus (ja kindlasti kohe vähem valus kui turvatoolist välja kukkumine). Esimese süsti ajal ta ainult natuke ehmatas aga vaatas mulle ruttu otsa ja naeratas, bless her. Teise süsti ajal hakkas ta nutma aga peale väikest piimatust oli ta jälle OK, selline kõigile naeratav ja suur jutustaja.

Koju tulles oli ka kõik normaalne kuni ta päevaunest ülesse ärkas. Ta nuttis vähemalt 40 min järjest ja seda kohe nii kõva häälega et peaaegu karjus. Isegi tiss ei aidanud. Lõpuks õnnestus mul ta kuidagi maha rahustada ja ju ta siis oli nii väsinud sellest et jäi rahutult magama. Praegu on kell pool 8 õhtul ja nutt jätkub vahelduva eduga. Teine asi mida oleme märganud on et kui me teda süles hoiame siis tihti võpatab ta nagu kukuks ja see ehmatab teda ja siis ta hakkab jälle karjuma.
Loodetavasti sellega asi piirdub ja öö ei too endaga midagi uut kaasa...

2 comments:

  1. Minu kogemuste jargi unustavad lapsed need sustid kiiresti. Oskar oli ka natuke rohkem nutusem 24 tundi hiljem, aga Oliveril on kull asi kohe meelest ara lainud. Ootan teie hommikust update'i :)

    ReplyDelete
  2. Hommikune ja ka paevane update on et koik on rahulik ja arvatavasti hullem moodas. Nyyd saab naha kas 2 nadala parast jaab Greta nohusse voi ei kuna oige reaksioon naitab ennast alles nii 16 paeva ringis. See eilne rookimine aga oli kyll oudne :(

    ReplyDelete