Sunday, 6 April 2008

TALV JÄTKUB

Täna hommikul kui ärkasime tervitas meid aknast selline pilt. Alles reedel oli meil õues umbes 21 kraadi sooja. Ok, eile oli küll natuke külmem aga lumest ei oskanud me küll unistada. Kuulsin et nädalalõpuks lubatakse vihma aga nagu näha see ennustus ei käinud arvatavasti meie kandi kohta.
Kahju oli sellist ilma lihtsalt 4 seina vahelt imetleda seega otsisime välja jälle oma talve joped ja sõitsime loodusesse. (kohta nimega Box Hill mis on meie majast nii umbes 20 min kaugusel)Autos panime mängima jõulu cd ja laulsime kõva häälega jõululaule.
 Kui me kohale jõudsime siis pani meid imestama et mäed olid kelgutajaid täis, sellist asja ei ole ma oma 15 aastaga siin veel näinud. Paljudel inimestel olid ka päris kelgud. Ma ei tea kust nad need kätte said kuna meil ju ei ole siin kelgu ilma ja kelke pole ma ka kunagi müügil näinud.
 Kuna me oleme algajad sellise ilmaga väljas käimisega siis loomulikult ei olnud me vastavalt riides. Jah, talvejoped olid meil seljas ja kindad võtsime ka kaasa aga mütsi jätsime koju. Samuti olime unustanud et lumi võib nii kiirgav olla ja päikseprillid jätsime autosse – päikest ju ei olnud. Niiga siis sumasime lumes silmi kissitades.
 Ühe platsi pealt leidsime veel terve hunniku lumememmi. Siit teile mõned näha.
 Kui tagasi koju jõudsime siis istus meie väikene lumememm juba rohelise muru peal.

3 comments:

 1. Hihi.. vahva. Mitte ehk see, et see lumi alles nüüd tuleb (ootan juba et ilmad ikka soojemaks läevad), vaid see, et taas saite lund nauttida. On see ju nüüd põhjapoolgi harv "nähtus" :)

  ReplyDelete
 2. Meil siin ümber nurga on pisike pood, kus oli talv läbi kelk müügil. See on ehitustarvete pood.
  Kas sa oled juba 15 aastat Inglismaal elanud?

  ReplyDelete
 3. Aa, huvitav kyll. Voib olla on ka meie ehitustarvete poes kelki myygil olnud ja mulle lihtsalt ei ole silma jaanud. Kain nendes poodides kyll ysna tihti. Eks ma jargmisel talvel uurin asja lahemalt :-)
  Jah, ma olen siin juba nii kaua elanud ja enne seda veel 2 aastat Soomes nii et tunnen end siin rohkem kui 'kodu'.

  ReplyDelete