Friday, 5 October 2018

3 OKTOOBER

Üleeile oli Pete sünnipäev. Pete võttis töölt vaba päeva ja me otsustasime päeval kinno minna. Ma olin juba pikalt oodanud, et me pääseks 'The Little Strange' vaatama, aga päev enne sünnipäeva hakkas Pete hoopis 'The Wife' filmist rääkima. Mul polnud 'The Wife filmi vatsu midagi, aga ma tahtsin hirmsasti ikka ka seda teist filmi näha, seda enam, et see film on meil juba mõnda aega kinodes olnud ja varsti kinokavast eemaldatakse. 

Lõpuks otsustasime mõlemat filmi vaatama minna. Helistasime kinno ja uurisime, et kas ajaliselt oleks selline asi üldse võimalik, sest kuna üks film hakkas kell 11.00 ja teine juba kell 13.00, siis paistis asi nats napikas olevat, ehk me tahtsime teada mis kell üks film lõppeb ja teine film täpselt algab (kell 13.00 algavad ju alles reklaamid)

Telefonis öeldi Petele, et vabandame väga, aga kui teil beebit või mingit väikelast endaga kaasa ei ole võtta, siis me teile kahjuks esimesele filmile pileteid müüa ei saa!!! Nimelt oli tegu beebikino seanssiga. 

Mõtlesime Petega, et täitsa lõpp, küll tahetakse meid pensionääride kinost välja vista ja nüüd ei lasta ka beebikinno, et mida me siis nüüd teeme. Mõtlesime juba kuurist titekäru välja tuua ja mõne Greta nuku sinna sisse magama panna (ning tekikese üle kärukatuse visata) ning siis sedasi kinouksele ilmuda, aga kahjuks ei olnud Pete nii julge, et seda mõtet ka ellu viia. Noh võib-olla oligi hea, et ei julgenud, sest suure tõenäolisusega oleks me sealt kinost hiljem ilma selle käruta välja jalutanud, kuna me ei oleks kindlasti filmi lõpus mäletanud, et ka meie mingi titega sinna kinno tulime. Pärast oleksime võib-olla veel eluaegse kinokülastuse keelu saanud :D

Nii et leppisime siis lõpuks vaid 'The Wife' filmiga mis meile õnneks väga, väga meeldis. 

Aga sünnipäevahommik ise algas meil sedasi

PS. Pildil olev Tommy Hilfiger kott on taaskasutatud kott ja sellel ei ole õige kingiga mingit pistmist ;)
Josten õhupalli imetlemas

Pete-i ühel sünnipäevakaardil oli selline tore tekst ning ühed sugulased unustasid üldse kaardile midagi kirjutada :D :D Nad küll hoiatasid Pete enne ette, et selline asi VIST juhtus ja palusid juba ette vabandust. Minu arvates suurepärane taaskasutamise viis. Võikski lihtsalt tühje sünnipäevakaarte inimestele saata, et nad siis saaks neid kellegile teisele hiljem edasi saata :D. 
Näiteks Valentine kaarte annamegi me Petega üheteisele nii, et lähme poodi, valime kaardid kummagile välja, anname üle, loeme läbi (kaardil juba olemasoleva teksti) ja paneme need siis riiulile tagasi :D
Kui Greta kella viie ajal koolist tuli, siis läksime Pete soovil Brasiilia Stakehouse-i sööma. Tegu põhimõtteliselt lihasööjate paradiisiga kus sulle õhtu jooksul tuuakse vaheldumisi lauda varda otsas 17 erinevat lihatükki ning sa saad süüa õhtu jooksul nii palju kui sa ise tahad või suudad.
Kui kelner mulle algul tutvustas kuidas selles restoranis söömine käib ja kui ta ütles et nad pakuvad 17 different cuts of meat, siis mina kuulsin et 17 different TYPES of meat ning tegin imestusest suured silmad. Ma ise ei osanud nii ruttu 17 erineva söödava liha liigiga väljagi tulla ning kontrollisin kiiresti üle, et kas ma ikka õigesti kuulsin :D

Restoranis antakse igale külastajale kaart mille ühel küljel on tekst 'Lisa palun' ja teisel küljel 'Mul on kõht täis'. Selle kaardi abiga teab siis kelner kellele liha juurde tuua ja kellele mitte. 
Ajaloo huvides panen ka selle kirja, et ilm on meil siin juba mõnda aega täitsa suvine, selline 20 kraadine. Õues on küll lehed juba kohati värvilised, aga õhk on nii mõnus ja soe. Homseks küll näitab natuke vihma ja 13 kraadi, aga seda vaid üheks päevaks, sest järgmiseks nädalaks ennustatakse taas 20-kraadiseid ilmasid. No tegelikult on see täiesti normaalne septembri lõpu oktoobri algusekohta, aga eks see olene ka aastast.

2 comments:

 1. Hilinenud 6nnesoovid meie poolt ka!

  ReplyDelete
  Replies
  1. No pole hilinenud midagi, me pühitseme ta sünnipäeva tegelikult terve kuu :)
   Pete tänab!

   Delete