Wednesday, 10 October 2018

PETE PIDU

Pühapäeval pidasime Pete sünnipäeva sugulastega. Ega selle peo kohta ei olegi midagi erilist kirjutada kui vaid seda, et tore oli taas kõiki lähisugulasi näha, nendega vestelda ning head paremat süüa. Ajalootarbeks mõned pildid ka

Ilmad on meil hetkel taas sellised üle 20 kraadised ja päike paistab. Eelmisel laupäeval sadas küll vihma ja oli päris külm (ehk siis mingi 14 kraadi), aga hetkel tundub küll et suvi justkui oleks tagasi tulnud. Ainult hommikud on jahedamad kui suvel.
Sel korral tellisime Petele sünnipäevakoogi M&S-st. See vikerkaarevärvides kook on vist küll tegelikult rohkem laste sünnipäevadele mõeldud, aga kuna Petele see väga meeldis, siis otsustasime just selle koogi talle tellida. Suur oli me pettumus kui Pete siis tellitud toitudele hiljem järgi läks ja me suure karbi seest imetillukese koogi leidsime. 
Kuigi tegelikult osutus kook just õigeks suuruseks kogu meie kamba jaoks ja sealjuures ka veel VÄGA maitsvaks, siis tellimiskataloogi piltide pealt jättis kook küll palju suurema mulje. 
Ka sellel alloleval pildil tundub kook suuremana kui ta tegelikult oli. 
Ma ei mäletagi enam kes see taaskord tegi ettepaneku pildistada Pete vanemaid koos laste ja lastelastega. Nagu eelmiselgi korral, piisas vaid pildi tegemise mainimisest kui juba kõik 'lapsed' tsirkust tegema hakkasid. 


Big hug
Õnneks paari pildi jaoks suudeti ikka ka normaalsetena püsida. 

Lastega oli sel korral kergem. Nad küll vanemate eeskujul proovisid samuti lollitama hakata, aga neil lihtsalt ei tulnud see lollitamine grupipildi ajal nii hästi välja.


No ja siis tegime veel ka terve posu väiksema grupi pilteJa varsti oligi kell juba 6 õhtul ning lastega külalistel oli aeg koju minema hakata. Pete venna ja vennanaise ning onu ning onunaisega vestlesime küll veel tunnikese otsa, aga kuna järgmine päev oli nii töö- kui koolipäev, siis päris öötundideni ei pidutsenud meist keegi. Selle peoga aga ei lõppenud tegelikult veel Pete sünnipäeva pühitsemine. Sel pühapäeval saab ta kätte minu sünnipäevakingi ja see on samuti omamoodi pidu, aga sellest juba järgmisel nädalal ;) 
Ning sünnipäeva peakingitust naudime me alles oktoobri viimasel nädalalõpul!

No comments:

Post a Comment