Wednesday, 31 October 2018

ELU ON TÄIS ELU

Ma pole jõudnud siin veel meie Hollandi ja Belgia reisistki kirjutama hakata, kui me vahepeal jõudsime juba ka Viinis ära käia. 
Peaaegu iga päev toob endaga midagi uut ja põnevat (või vähem põnevat) kaasa mis nii füüsiliselt kui ka emotsioonaalselt üsna kurnav on ka siis, kui tegu ongi enamuses vaid väga positiivsete sündmustega. Kõigele lisaks alustas Pete ka veel kõige selle karuselli keskel uut tööd uues firmas mis siis omakorda meie elurütmi mõneks ajaks natuke paigast nihustab (no nii kauaks kui ta uude kohta sisse elanud on ja hakkab taas hommikul teistest varem tööle minema ja ka siis selle võrra varem koju tulema).

Sellega seoses olen sel aastal seega mina see kes lastega õhtul Halloweeni jooksma läheb. Sellele ma muidugi üldse ei mõelnud siis, kui ma poes kommikotte kärusse ladusin!! Ei tea kes kõik need kommid nüüd ära sööb...
Gretal oli eile õhtul koolis Halloweenipidu, nii et kostüüm ja make up on õnneks juba ära katsetatud. Negatiivne pool sellise kahekordse Halloweenitamise juures on aga see, et mina pean pärast seda make up-i kaks korda Greta näost ära nühkima. See on üsna ränk ja aeganõudev töö, aga noh elan üle... Vähemalt jätsime sel aastal kõrvitsate 'lõikamise' ja ukseesise kaunistamise vahele. 

No comments:

Post a Comment