Saturday, 12 November 2016

JOHN LEWIS-e JÕULUREKLAAM

Ja ongi käes jälle see aeg kui John Lewis-e jõulureklaam on ilmunud. Kuulsin tegijaid raadios rääkimas ja nad ütlesid, et sel korral tahtsid vaatajaid pigem naerma kui nutma panna. Meie meelest hea otsus, sest me pigem tõesti eelistame hetkel niigi emotsionaalses ja muutlikus maailmas midagi kergemat ja lõbusamat. 

Mõned lapsevanemad on aga juba jõudnud reklaami üle kurtma hakata, et reklaamis on näha, et vanemad lapsele kingi teevad ja mitte Santa! Mõnedele ei meeldi ka reklaamis olevad rebased, kuna rebased levitavad tuberkuloosi ja seega batuut kus rebased hüppamas on käinud võib seega olla lapse tervisele ohtlik!
No ma ei tea, reklaamis olev tüdruk nüüd vaelavalt tuberkoluloosi jääb, nii et tema pärast küll ei ole vaja kellegil muretseda. Ja ega siis see John Lewis-e reklaami rebased ei vaata, et sellest ideed saaks, et aias olevatele batuutidele hüppama minna. Ja üldse, kuna meil siin linnas on nii palju rebaseid, siis aias luusivad Reinuvaderid ei ole just midagi enneolematut. Alles paar päeva tagasi kui ma Greta kooli kõndisin jooksis Greta kooli juures olevas väikeses võsas üks rebane mu ees. 

Otse loomulikult kohe kui John Lewise reklaam rahvale nähtavaks oli tehtud ilmus ka selle reklaami parioodia. 
Seda vaadates saab veelgi rohkem naerda

Greta käis eile Petega John Lewis-e poes ja poseeris reklaami plakati juures
Just nägin ka Waitrose toidupoe (John Lewis-i partnerettevõte) reklaami ja see meeldis ka.

12 comments:

 1. No töesti, väga lahe! naersime mehega mölemad! Aitäh!

  ReplyDelete
 2. Mind John Lewise oma jättis seekord üpris külmaks. Korra veel vaatad aga ei midagi erilist, kuid parem, kui eelmine aasta.
  See-eest Asda oma meeldib see aasta, eriti see Reindeer Run oma :)
  https://youtu.be/qfe4nIpmQq0?t=22

  ReplyDelete
 3. nupsik!
  Aga need PIDEVALT protestivad ja nurisevad ja poliitkorrektsust taga ajavad inimesed on nii tohututlt väsitavad.

  ReplyDelete
 4. Õnneks sellised inimesed ei paista eriti kuskilt mujalt kui ajakirjandusest või Twitterist silmas. Nii, et täiesti välditavad :)

  ReplyDelete
 5. Mulle meeldib M&S jõulufilm, tõi ka tilga silmanurka.

  Ülle

  ReplyDelete
 6. M&S oma oli Ok korra vaadata, aga minu jaoks kohati liiga Holliwood-ilik. John Lewis-i reklaamida on aga alati nii kodused ja seega palju hingelähedasemad. Aga eks see ole lõpuks ikka igaühe maitse küsimus. Mulle algul meeldis natuke ka Tesco reklaam, ASDA oma jättis külmaks.

  ReplyDelete
 7. Ega üle ühe korra neid ei vaatakski, juutuubis kõik kenasti olemas, sealt leidsin. Sainsbury '15 oli tore, Mog' iga.

  ReplyDelete
 8. Me vaatame küll John Lewis-e reklaame rohkem kui korra ja ma ka tihti eelmiste aastate omi :) Mul nad kõik ka blogis olemas nii, et hea lihtne kättesaada. Telekast reklaamidele peale sattumine on aga viimaste aastate jooksul üsna keeruline olnud, sest me ei vaata pea kunagi telekast reklaame. Kerime kõik vaatamata edasi, ainult jõulureklaamide ajal siis lõpetame kerimise ja vaatame paaril korral. Ma juba ootan milline selle aasta Sainsbury reklaam olema saab. Eelmise aasta Mog oli hästi tore jah. Keegi võiks Mogist kohe eraldi pika filmi teha. Teemat jätkuks, sest Mogi raamatuid on ju nii palju. Ma kirjutasin eelmisel aastal Mogi reklaamist siin
  https://knightscastle-alice.blogspot.co.uk/2015/11/kass-mog.html

  ReplyDelete
 9. Ma ei saa aru kuidas saavad inimesed mõelda, et videos olnud rebane levitab tuberkuloosi?! Täiesti haiglaselt ajuvaba :D KUIDAS need inimesed üldse kuskil liikuda julgevad, inimesed ju võivad samamoodi tuberkuloosi levitada?! Öökima ajab :D

  Jube armas video oli ja minul võttis ikka pisarad ka voolama, hinge läks :)

  ReplyDelete
 10. Tegelikult eks meil ole nende rebastega siin probleeme küll nii, et ega see rebase jutt väga vale ole. Peale haiguste levitamise on olnud ka üsna mitmeid juhtumeid kus rebased on majja tulnud ja beebidele kallale läinud ja neid tõsiselt vigastanud. Vanas kodus sõid näiteks rebased naabril laste kõik välja unustatud jalanõud ära ja alles hiljuti istus üks kindlasti haige vihane rebane meie ukse taga ega jooksnud isegi siis ära kui me uksele trampisime. http://knightscastle-alice.blogspot.co.uk/2016/03/reinuvader-rebane.html
  Linna rebaseid on siin jah natuke liiga palju, aga noh mingi reklaamis olevad rebased kohe kindlasti kellegile paha ei tee :)

  ReplyDelete