Tuesday, 22 November 2016

JÕULUKAMPSUNID

Mul on praegu ema siin, seega pole hetkel aega eriti blogida. Käisime täna emaga toidupoes ja mulle jäi selline värviline jõulukampsunite riiul ette ning mõtlesin blogi jaoks pilti teha. 
Nüüd mõtlen, et oleksin võinud ikka täiskasvanute kampsunitest ka mõned pildid, aga poes muidugi selle peale ei tulnud. Samas ega suurt vahet ei olegi, mõelde lihtsalt pildil olevad kampsunid suuremateks ja ongi tulemus käes :)


Ja kes ütles, et super kangelased on vaid poiste värk? Meil siin eksisteerivad ka super-ja battüdrukud.


Just leidsin ühe teise toidupoe lehelt, et neil on müügil ka Star War teemalisi tüdrukutele mõeldud kostüüme :)

5 comments:

 1. Meil võiks ka poodides nii suur ja ilus valik olla! Eriti täiskasvanute omadest tunnen puudust :(

  ReplyDelete
 2. Appi kuidas ma tahaks seda battüdruku kostüümi. Eestis pole selliseid üldse näinud.

  ReplyDelete
 3. Liis kui sa ruttu ütled mulle mis suurust sul vaja läheb siis ma saaks sulle selle ära tellida. Selles poes kus ma pilti tegin on need kostüümid hetkel alla hinnatud. Praegu on veel saada 5-6 ja 7-8 aastaste kostüüme ja need maksavad £16 asemel £8 (plus postitasu £3.95 ma ei julge riskida kas meie poes just õiget suurust on ja parem siis kohe tellida). Sellel pildil küll tundub, et neil on hetkel poes ka väiksemaid suuruseid olemas nii, et kui soovid siis ütle ruttu mis suurust soovid.

  Muidu on neid battüdruku kostüüme ka teistes poodides. Nad küll erinevad natuke oma tegumoelt, aga ei midagi märgatavalt
  http://www.tesco.com/direct/dc-comics-batgirl-halloween-dress-up-costume/419-3286.prd
  ja siin
  http://direct.asda.com/george/kids/fancy-dress/batgirl-fancy-dress-costume/GEM546897,default,pd.html

  ReplyDelete
 4. wow millised kampsunid! Ma vàike nerdi-plika kannaksin neid hea meelega :D
  aga sellised superkangelaste tùdrukute kostùùme pole minagi varem nàinud - mulle meeldib, et vàhemalt selline valik on (tàhendab, et nende jàrgi on ka nòudlus?)

  ReplyDelete
 5. Kuule ma oleksin pidanud vist ikka ka täiskasvanute riiuli ees pilti tegema :) Täiskasvanutele on siin sama suur valik kui lastele. Isegi mul on üks selline jõulukampsun spetsiaalselt jõuludeks olemas. Aga siin on muidugi ka koolides alati aastas üks päev kui lapsed neid jõulukampsuneid kannavad :)

  ReplyDelete