Saturday, 9 June 2012

PIKNIK HAMTON COURT-IS

Piknikust on tegelikult juba nädalaega möödas aga panen pildid siiski siia tagantjärgi ülesse. Privaatsuse tõttu jätan välja fotod meie sõpradest ja nende lastest kuna ma ei ole küsinud nende luba seda teha. 
Hampton Court gardenKui meie kohale jõudsime siis neid inimesi siin veel ei olnud
Ma olen tähelepannud et Inglismaal on ilmaennustus pea alati kümnesse. Kui hommikul sajab vihma ja õues on alla 10 kraadi ja raadiost öeldakse, et pärastlõunal paistab päike ja sooja saab olema üle 20 kraadi siis seda tasub uskuda. Juubelipikniku hommikul oli üsna külm ja tuuline. Ilmajaam lubas küll et päeva poole läheb väga soojaks aga sellegi poolest toppisin meile kõigile soojad riided selga. Pärast me muidugi higistasime aga vähemalt ei külmetanud. Nagu näha pildilt siis ma ei olnud ainuke kes mantliga ringi käis.

Varsti aga hakkasgi päike paistma nagu lubati ja külmast sügisilmast oli saanud suvi.Meie korraldasime oma lastele munajooksu (või kuidas seda eesti keeles nimetataksegi). Üks emadest oli kaasa võtnud igavesti vägevad hõbelusikad kus laste puumunad nii ilusti sees istusid.
Pärast tegime ühe jooksu vanematele ka aga pilte kahjuks jagada ei saa. Ülejäänud aja mängisid lapsed peitust, joostest ühe puu tagant teise taha ning mängisid jalgpalli. Gretal oli ainuke kellel oli vaja pidevalt tänaval olevaid kivikesi katsuda ja omi käsi nii mustaks kui võimalik teha.

 Hiljem meisterdasid lapsed endale veel vägevad kroonid. Kuigi kõik inimesed tulid Hampton Court parki oma toitude ja jookidega siis selle ürituse organiseerijate poolt oli kohal paar esinejat ja lastele kunstitelgike. Seal sai iga laps endale midagi meisterdada. Liim, vildikad, pärlid, kleepsud ja muu pudi padi oli kõik organiseerijate poolt tasuta. 


Greta Lion King-i kurja lõvi nägu tegemas.
Nägime ühte ilmatu suurt koera. Kaalus mitu kilo rohkem kui mina. Pärast jalutasime meie oma perega veel natuke Hamptonis ringi ja kui pärast autoparklast välja sõitsime siis nägimegi Kuningannat. Igati lõbus ja kordaläinud päev oli.

1 comment:

  1. Nupsikud! Nii Gretake, kui Sina oma vahva triibulise topiga. (ma olen paadunud triibikute fänn ;-)

    PS - mis söpradesse ja nende lastesse puutub, siis olen 100 % päri, et pilte ei sobi üles riputada. Unless, kui nad ise nöus on!!!!

    ReplyDelete