Tuesday, 1 March 2011

NATUKE PÄIKEST

Ma ei mäletagi enam millal meil oli siin selline päev kui terve päev oleks päike paistnud. Pidevalt on taevas hall. Vihma otseselt ei saja aga on vastikult niiske. Päikest vahel on aga seda tavaliselt paariks tunniks kui sedagi. Pühapäev algas paljutõotavalt. Oli päikest, linnulaulu ja lilli. Plaanisime ruttu Kingstonis vajalikud asjad ära ajada ja siis Thames-i ääres jalutada.Kohviku aken
Inglismaale on see nii omapärane et kui päike välja tuleb siis inimesed ruttu suveriided selga vaatamatta et õues ju tegelikult veel ametlikult talv ja jaheda võitu. Neid lühikeste varrukate ja sandaalidega inimesi oli veel aga siin maal on avalikus kohas suure NIKON kaameraga üsna raske pildistada ilma et inimesed ei mõtleks et tegu professionaaliga. Seega jäävad paljud fotod tegematta kuna ma lihtsalt ei saa neid salaja teha ilma liigse tähelepanuta. Kahjuks oli mul ka vaid portree objektiiv ees nii et ei saanud neid suvitajaid isegi mitte kaugemalt salaja jäädvustatud.
Greta tänaval muusikat nautimas ja tantsimas


Lõpuks juhtus ikkagi nii et veetsime suurema osa ajast poodides ja päikselise Thames äärde jalutama ei pääsenudgi kuna õues hakkas tibutama. Me ei jõua ära oodata kevadhooaja algust ja päiksepaistelisi päevi et siis kuskile mõisahoovi või lossivaremetesse uitama minna.

4 comments:

 1. Teil nartsissid nii suured juba!
  Paari nädala eest Londonis käies oli ilm päris kõle ja nägin paari naist varbavahedega! Võibolla mõnel ei olegi soojemaid asju selga-jalga panna.
  Kas pildil olev ostukeskus on endine raudteejaam?

  ReplyDelete
 2. Ja mina ei jöua ära oodata köiki klöpse, mis sa seal möisahoovides uitamas käies teed ;-)

  ReplyDelete
 3. Eh he, ei ole tegu raudteejaamaga vaid ikka üsna modernse ja suure ehitisega.
  Tead meil on kodus ka üks selline inglane kes kohe kui päikest õues näeb ütleb et tema paneb nüüd suvejaki selga (loe enda lühikeste varrukatega T sargi peale). No täitsa hull! Ma ei tea kas ta õues oma suveriietega oigama ka hakkaks kuna ma riietan ta enne välja minekut ikka normaalsetesse riietesse ja ta on õppinud et ei tau vaielda...kuna mul on lõpuks ikka õigus.

  Sirtsutirtsu ma loodan et sa ei pea väga kaua ootama :)

  ReplyDelete
 4. Kui me sellel p2ikselisel pyhap2eval ennast v2lja minema asutasime, siis oli selleks ajaks juba k6ik j2lle hall. Aga ega soe enam kaugel ole:)

  ReplyDelete