Tuesday, 1 March 2011

VÄIKE POP STAR

 Ma olen nii mitu korda proovinud filmida Greta laulmist või rääkimist või mis tahes tegemist aga kohe kui ta näeb mind videokaamerat käes hoidmas tahab ta näha sellel olevaid klippe ja filmimisest ei tule midagi välja. Paar korda on mul seda siiski tema teadmata õnnestunud teha KUID nendel kordadel ei ole ma record nupule korralikult vajutanud ja seega ei ole midagi mällu jäänud. Üks selline kord oli just selle klipi esimeses osas. Ta laulis nii ilusasti ja selgelt kogu laulu ära kuid mina muidugi lindile ei saanud ning pidin tal siis uuesti laskma laulda ja lubasin talle küpsist selle eest. Noh see teda innustas küll kuid siis oli suur soov ruttu lauluga ühele poole saada, et küpsis kätte saada nii et laulis ikka tormates ja värsse vähele jättes. No midagi ei ole teha.


Klipi teine osa on palju varem filmitud ja sealt on näha kuidas tal Põdramaja laul veel nii hästi selge ei ole.


NING PALUN kõigil muusikaalsetel inimestel vabandada minu viisist ära laulmine sinna vahele. Ma ausalt oskan neid laule ka õige viisiga laulda aga filmimise ajal olin lihtsalt nii keskendunud filmimisele et laulmine oli sel hetkel teisejärgulineNendele kes sõnu ei tea:

Twinkle, twinkle little star,
How I wonder what you are. 
Up above the world so high,
Like a diamond in the sky
Twinkle, twinkle little star,
How I wonder what you are.

6 comments:

 1. appi, kui armas!! Tösiselt kohe! Emeline nõudis mitu korda video vaatamist!

  Emeline on meil ka ju suur videokaamera näppija ning vahest olen teinud sedasi, et olen kaamera pannud lindistama nt kahe lillepoti vahele (nii et tema seda ei näinud) ja siis küsin ta käest mingit "performance"it (mis tegelikult pole midagi erilist). Hiljem lõikan programmiga lihtsalt need "mittemidagi tegemise-ütlemise" kohad välja. Selline peitmine on mul väga edukas olnud. ;)

  ReplyDelete
 2. Nii armas tõesti. Marta vaatas ka nii hoolega et unustas vahepeal hingamise ära :)

  ReplyDelete
 3. :) N2ita Gretale SI'd laulmas:
  http://happyfootsies.blogspot.com/2008/10/little-star.html
  Ta on siin 1.5 kuud yle 2a vana.

  See on lyhike, kui tahad pikemat siis kustun Su video blogisse.

  ReplyDelete
 4. Oi kui tubli! Ja sa ise õpetad talle need selgeks? Meie oma teatab kohe, et ei taha, kui ma laulma hakkan. Isegi lastelaulude plaate ei taha kuulata :-( Nii vahva!!!

  ReplyDelete
 5. Katarina, naitasin Gretale seda video klippi. Ta vaatas sellise imeliku naoga ja siis hakkas sellises beebi keeles laulma :)
  Riina-Lore, Onneks gretal ei ole eesti keelsete laulude vastu midagi, meil cd pea iga paev mangimas. Ainuke asi nende cd on see et ta otseselt ei kuula mida lauldakse ja vaid siis keskendub rohkem kui mina neid laulan. Inglise keelseid laule ei ole vaja opetada kuna neid opib ta automaatselt kas telekast, laste ringides, voimlemas jne. Need sellised riimilaulud on siin Inglismaal vaga kuulsad ja neid lauldakse pea igal pool hommikust ohtuni....

  ReplyDelete
 6. Vinge pliks on meie Gretsky! :-)

  Anna

  ReplyDelete