Monday, 21 March 2011

MINU MEES

Sel nädalalõpul möödus 6 aastat sellest kui me Petega esimest korda kohtusime, samal päeval kui on mu isa sünnipäev. Samuti tähistasime me tagant järgi Pete isa sünnipäeva ning Itaalias oli isadepäev. Sellisel isade ja meeste rohkel nädalalõpul potsatas mu mailikasti email blogisõbrannalt Rainelt kes minuga jagada tahtis seda tõsiasja et meil on ikka hirmsasti oma meestega vedanud. 


JA TÕESTI, mul on hirmsasti oma mehega vedanud. Ma ei oskaks endale enam paremat mees isegi ettekujutada ja ma olen tõesti väga õnnelik et meie teed ristusid just siis kui nad ristusid ja et me üksteist leidsime. 
Me vahel oleme kahekeskis arutlenud et milline me elu siis oleks kui me oleksime varem kohanud ja alati oleme jõudnud järeldusele et kohe mitte kindlasti sama hea kui nüüd. Seda kas või juba sellel põhjusel et näiteks 20 aastat tagasi olime me ju täiesti teistsugused inimesed. Elukool ja erinevad katsusmused on teinud meist inimesed kes me kuus aastat tagasi olime, kui me kohtusime, ja vaid tänu sellele oleme me need kes me oleme täna.
Seega tõesti, vaatamatta väikestele nääklustele ja stressist või väsimusest tulevatele vaidlustele, oleme me teineteise kõrval kõikumatud ning ma ei kujutaks ette oma elu ilma Pete-ta.
Ok, tal on vahel liiga kõva hääl ja tihti on tal raskusi asjade leidmisega või vastavalt õhutemperatuurile riietumisega aga need ei ole ta vead vaid pigem ta omapära.
Vähe sellest et ta on fantastiline mees on ta ka fantastiline Issi. Raine mainis samuti et meil on vedanud kuna meie issid tulevad varakult töölt koju ja nad on alati valmis lapsega tegelema. Ma tean et selliseid isasid on veel kes lapsekasvatamist vaid emade õlgadele ei jäta ja hea meelega oma laste eest hoolitsevad aga tihti juhtub ikka et paljud isad pääsevad koju kahjuks väga hilja ning lapsega tegelemiseks ei jää enam palju aega (juhul kui laps juba mitte voodis ei ole) ja suurema osa ajast elavad emad kui üksikemad. Noh nendest meestest kes kodutööd ja lapsekasvatuse ainult naiste tööks loevad ma siin üldse ei räägi.
Tõesti see on nii suur vedamine et Petel on õnnestunud alati leping saada Londonist väljas pool ja seega pääseb koju juba kella viieks. Sellest on nii palju abi mulle ja kasu Gretale kes saab issiga palju aega koos veeta.
Meie issi oskab Gretaga nii huvitavalt mängida et isegi mina jätan tihti oma arvuti taga istumise pooleli ja jään tema poolt korraldatud 'nuku' mängu jälgima, ise naeru kihistades. Fantaasiaga tal probleeme ei ole, lendab teine nagu lind. Kui mina olen rohkem akadeemilise mängu eestvedaja siis Pete on kohe kindlasti fantaasia mängu liider. Tihti tuleb mängu mustkunsti trikid mida Greta juba vaikselt järgi proovib teha ning muusika mees on ta ka aga sellest juba eraldi sissekanne, ning samuti suur naljamees.
Seda kõike nädalavahetusel mõteldes arvasin et on vaid õige kui ma siin oma blogis ka ühe sissekande tema kiidulaulu nime all kirjutan sest ta on meile NII TÄHTIS JA ARMAS ning ma loodan et meil on veel pikk, pikk elu ees koos elamiseks. Kuldpulmadeni me vist oma eaga välja ei venita nagu Pete vanematel on see õnnestunud aga mis tähtsus sel on kui me päevad niigi kullakarvased on.
Loodan et ka kõikidel siinsetel lugejatel on sama toredad mehed ja issid kodus!

11 comments:

 1. Pete ego lõi nüüd küll vist pea vastu lage ära :P
  Aga iga aasta on Itaalias 19.märts isadepäev :D

  ReplyDelete
 2. Pete ei tea postituse sisust palju midagi nii et onneks on ego taiesti samas vormis ja kohas kus ennegi :D.
  Ta oli vaid rahul et ma ei postitanud siia neid pilte kus ta igasuguseid nagusi oli tegemas.

  ReplyDelete
 3. MUIDUGI on sul vedanud - Pete on ju taielik KLAVERIGEENIUS! :)

  Muuseas ma ka just tana motlesin, et teen uhe meheülistuspostituse, aga ei suutnud otsustada kas sobib... nuud naen et sobib :)

  ReplyDelete
 4. Looooooomulikult sobib kuna sina oleks ka yks nendest onnelikkest kellel on hirmsasti mehega vedanud...vahemalt meie silmis kyll :)
  Ja kuigi ma Petele otseselt ei oelnud mis siia postitusse kirjutasin siis on see jutt tegelikult koik see sama mida ma talle igapaevaselt olen oelnud. Mul oli lihtsalt tunne et peaks nagu kedagi 'korgemat' ka tanama sellise toreda mehe eest!

  Jaan su postitust ootama:)

  ReplyDelete
 5. Nii ilus, kui inimesed üksteist nii väga armastavad ja austavad. Nii hea meel on teie üle ja on kaunis, kui inimesed oskavad hinnata head, mis neil olemas.
  Liitun listiga ja tunnistan, et ka mul on lihtsalt fantastiline mees ja ilma temata ei oskaks enam elada :-)

  ReplyDelete
 6. Peame vist mingi klubi asutama - HEADE MEESTEGA NAISTE KLUBI :)

  ReplyDelete
 7. Just, just selline klubi kus me omi mehi taga kiidame...ainult et mehed ise ei saa klubi liikmed olla :)

  ReplyDelete
 8. Heheee, mulle meeldis eriti lõik teemal "ei leia asju üles ega riietu vastavalt välistemperatuurile" :D Tervitades, 15 aastaga kenasti karastunud meie :)

  ReplyDelete
 9. Palju õnne kohtumise aastapäeva puhul takkaperra! :) Te olete siis pea sama kaua koos olnud kui ma Pauliga. Soovin, et selliseid armsaid paare rohkem oleks, selliseid, kes teineteist austavad ja armastavad. Jätku õnnele :)

  ReplyDelete
 10. Tore mees Sul jah:)

  Hea idee Liina!

  ReplyDelete
 11. Nii tore :)
  Minul ka mehega vedanud. Kahjuks kuulume me nende perede hulka kellel issi iga õhtu koju ei saabu ... Meil tutvumisest 14 aastat.

  ReplyDelete