Thursday, 22 January 2009

OMAD VITSAD PEKSAVAD

Kui ma siin mõnda aega tagasi kirjutasin elust Inglismaal siis lubasin kergekäeliselt ka lisa sissekandeid teha näiteks teemadel pangandus, tervishoid, haridus jne. Jõulud, uus aasta ja elu ise tulid vahele ja asi jäi soiku.
Hiljuti kellegi teise blogi kommentaare lugedes mainiti seal et on nii mõnigi inimene kes ootab järge minu 'järjejutule'... ja mina lootsin et pääsen sellest kirjutamisest.

Mul oli plaanis jätkata panga teemal aga kuna praegune majanduskriis on ka kogu panganduse segamini ajanud siis tundus mulle et on kuidagi vale aeg kirjeldama hakata midagi mis on nii segamini paisatud...ning kui aus olla siis on seda kriisi informatsiooni niigi palju nii telekas, raadios, lehtedes ja lihtsalt õhus et tõesti kadus igasugune tahtmine seda teemat ka siin lahkama hakata....aga kes teab võib olla kui õige tuju peale tuleb siis teen selle asja ära.

Tervishoiust on mul kindlasti plaanis kirjutada AGA et rohkem ja täpsemat informatsiooni anda sel ajal pean ootama veel nii kuu või paar ja siis kirjutan.

Haridus, mis ka osalt on mu amet, on mulle väga südamelähedane ja just sellepärast on see ka kõige raskem teema mulle...sest kirjutada oleks palju (rohkem küll mu oma ala poole pealt) aga aega kirjutamiseks vähe...ning kuna mulle ei meeldi asju poolikult teha siis ongi nii et on siiamaani ära jäänud.

Kuid never say never seega kes teab võib olla täidan ka kunagi oma lubaduse...ja luban et enam nii kergelt ja avalikult siin asju ei luba :-)

1 comment:

  1. Nojaa, mina ka ootan. Huviga.
    See tervishoid paistab Inglismaal olevat ikka eriti haigesõbralik asi. Kuni ravimite müügini välja. Et kuidas siis tegelikult on.

    Mitte tagant kiirustamiseks ei teind kommentaari, lihtsalt teada andmiseks, et huvi on olemas :)

    ReplyDelete