Wednesday, 14 November 2007

KODUTÖÖD

Meil kummalgil ei ole igapäevaste kodutööde vastu midagi ja teeme kõike hea meelega. Sellele vaatamatta on osa töid kujunenud 'minu' töödeks ja Pete töödeks. Näiteks on minu kõige lemmikumaks kodutööks pesu pesemine ja triikimine ja maja koristamine. Neid töid armastan ma nii palju et Pete ei või neid teha - ainult köögi koristamisest võib ta natuke mõnikord osa võtta.
Täielikud Pete-i tööd on aga prügikottide vahetamine ja nende tänavale kärutamine kord nädalas ning WC paberi rulli vahetamine. Need on tööd millesse ma ei sekku ja mis on täielikult tema kohustused.

Söögi tegemist jagame me omavahel. Mina teen peamiselt nädala sees süüa ja Pete-i õlgadel on nädalalõpu suured vaaritused. Sinna juurde kuuluvad ka nädalalõpu hommikusöögid voodis (millest on ka ema osa saanud siin olles). Kuigi see võib tunduda natuke 'purune' süüa hommikusööki voodis siis võin karanteerida et me ei maga toidujääkide seas :-)

2 comments:

  1. :) Lahe!
    Meil siin nii, et söögi teeb üldjuhul see, kumb enne koju jõuab. Nädalavahetuse hommikupudru teeb tavaliselt Vesa, tema veel unine, kui mina koeraga välja lähen ja nii ei jäägi tal muud üle, kui puder podisema panna :)

    ReplyDelete
  2. Ei, noh....siin on tegu diskrimineerimisega. Pete í koormus on ilmselge suurem! Peaksid WC paberi vahetuse enda peale võtma :-)

    ReplyDelete