Tuesday, 20 November 2007

ARVUTI MÄNGUD

Minu kallis abikaasa ei ole eriti arvutimängude harrastaja. See võib-olla ka tingitud sellest et suurema osa päevast veedab ta ju tööl olles arvuti ees ja kui koju tuleb vaatab ta parema meelega teleka ekraani kui arvuti oma.

Tal on üks arvutimäng mida ta mõnikord ikka mängib aga selle mängimine ei kesta kunagi rohkem kui paar päeva ja siis on ta taas rohkem teleka ekraani ees. Seda tavaliselt juhtub siis kui talv on tulekul ja õhtud muutuvad pimedaks ning väljas on külm ja märg...nii nagu praegu.
Rääkisin 3 nädalat tagasi oma sõbrannaga telefonis ja jutu sees mainisin et Pete on üleval korrusel arvutimängu mängimas. Selle peale küsis mu sõbranna et kas Pete on ka arvutimängu sõltuvuses mille peale mina aga kohe suure häälega et EI OLE.....

Tänaseks on mul tunne et ma ei saa seda enam nii kõva häälega seda öelda. On päevi kui ma pean mitu korda teda sööma kutsuma või magama minek venib ikka pikemale ja pikemale. Tihti alustatakse pühapäeva hommikut väikese arvuti taga tapmisega ja veretööd jätkatakse ka peale lõunasööki. Nädala sees töölt tulles, peale sööki kaob ta 'korraks' jälle ülesse korrusele kust ta vahetevahel küsib et kas ma tahan et ta alla minu juurde tuleks. Tavaliselt juhtub ta seda küsima just siis kui telekast on algamas saade mis talle ei meeldiks aga mida mina vaadata tahaks ja seega vastan et ei, ei et mul ei ole ta seltskonda praegu vaja :-)

Ma ei tea, minu arvates ta veel päris sõltuvuses ei ole aga pean tal silma peal hoidma. Riielda saab ta küll kui ta õhtul enne magama minekut peale 'tapmist' magamistuppa tuleb ja KÕVA häälega hakkab midagi seletama just siis kui mina proovin magama jääda...Õnneks ostis ta endale uue arvuti ja praegu hoiab sellega tegelemine teda sõjamängudest eemale...ja kohe varsti tulevad ka jõulud ja loodetavasti siis on see mäng täiesti unustatud...või kes teab võib olla toob jõuluvana ka mulle mõne arvuti mängu :-)

2 comments:

  1. Tere tulemast meie maailma! :)

    ReplyDelete
  2. 1 aasta veel ja sa ei pööra enam sellele tähelepanu:)))

    ReplyDelete