Thursday, 12 July 2018

POLE HALBA ILMA HEATA

Nii kurb, et Inglismaa kaotas eile jalgpallis :( :( :(

Mul on tegelikult jalgpallist suhteliselt suva, aga peale mitmeaastast pidevat Brexiti vingu ja riigi lõhestumist oleks jalgpallivõit igati värskendav sündmus UK jaoks olnud. Oleks vahelduseks midagi sellist olnud mis kasvõi mõneks ajaks rahva taas kokku liitnud oleks ja rõõmu ja uhkust tundma pannud. 
No õnneks me ju tegelikult saime seda ärevust ja rõõmu täitsa kahe mängu jagu juba tunda, aga ikkagi...

Pilt internetist

Eilne mäng oli nii pingeline, et teise poolajal ei suutnud mina teleekraani enam üldse jälgida. Ainult siis, kui Inglise meeskond vastase värava juures tegutses piilusin natuke. Gretal olid ka mängu lõpu poole silmad juba täitsa märjad, sest ta nii lootis et Inglise meeskond võidab. Nad on koolis neid mänge nii palju kajastanud ja sel teemal tööd teinud, et ka temal oli raske ükskõikseks jääda. 
Esmaspäeva õhtul koputas naabrimees me uksele ja teatas, et nemad otsustasid täna perega Venemaale põrutada ja kas me oleksime nii lahked ja tõstaksime nende prügikastid homme tänavale (siis kui prügipäev on ja prügile järgi tullakse). Nende noorim poeg mängid professionaalsel tasemel jalgpalli ja seega on nad jalgpalliga väga tihedalt seotud ning nad ei suutnud vastu panna kiusatusele minna Inglise meeskonda Venemaale toetama. Pereisa oli tööl küsinud, et kas firma saaks talle kiiresti 2000 naela sularaha laenata (sest automaadist sa ühe õhtuga nii palju raha välja võtta ei saa) ning minema nad lendasidki :)
.
.
.
Aga jalgpallimängu kaotusele vaatamata võime me kõik rõõmu tunda ja juubeldada selle üle, et kõik Tai jalgpalli poisid elusalt koopast välja toimetati!!! 
Ka sellele sündmusele elasime me suure ärevusega kaasa ja hoidsime õnneliku lõpu lootuses pöialt. Uhkust ja rõõmu võime tunda selle üles, et ühtedeks esimesteks appiruttajateks olid britid. 
Suuremas skaalas on inimelude päästmine ikka tähtsam, kui jalgpalliturniirivõit, nii et lõpp hea, kõik hea! 

No comments:

Post a Comment