Thursday, 5 October 2017

LONDONI KOMMIKUNINGRIIK JA LEGO POOD

JÄRG EELMISELE POSTITUSELE

Leicester Square-le jõudes jäi meile ette Kommikuningriik. Mina oleks sellest poest täiesti tuimalt mööda kõndinud, aga sel korral oli Pete see kes mind peatas ja ütles, et kas ma ikka nägin kui suur see pood on, et lõppu üldse ei paista. Ma siis vaatasin ning tõesti tundus see pood lõputu. Kord kui me aga juba seisma olime jäänud, siis pistsime loomulikult korraks ka oma ninad poodi sisse. 
Välja nägi see koht selline
Oli tõesti meeletult suur pood, aga õnneks ostma ei meelitanud. No me olime ju tegelikult kõriauguni juba igasugu magusat täis ka, nii et polnud enam ruumi kuhu neid komme ära mahutada. 
Kohe kommipoe lähedal asus aga LEGO Store. Nüüd olin siis mina see, kes teised järjekordsesse poodi tiris. Me ise ei olnud seal varem käinud, aga ma teadsin, et seal on vägevad Lego kujud ja ehitised sees ning tahtsin nendest kindlasti pilti teha. Natuke nagu Lego pood ja Legoland ühes.
Greta õnneks tuli ka kohe minuga kaasa, kuigi ta tegelikult ei jõudnud ära oodata millal koju kassi juurde pääseb ning ega Petel ka siis lõpuks muud üle ei jäänud kui meile järgneda. 


Sünnipäevalaps oma kõige suurema ja võltsima naeratusega Legodest tehtud metrooplaan

Kahe korruse vahelisel seinal ilutses selline vägev legodest tehtud linnavaade


Pete õnneks oli kell kohe 18.00 saamas ja sellega seoses ka poe sulgemiseni vaid 5 minutit jäänud. Saime sealt üsna ruttu tulema. Ma ei tea kas see vaid tundus mulle, et Lego poes oli tegelikult üsna vähe erinevaid legosid müügil, või jäi mulle selline mulje sellepärast, et ma enamalt vaid nendele suurtele legokujudele keskendusin. Igal juhul tore koht nii lego fännidele, kui niisama uudistajatele.
Edasi kõndisime läbi Leicester Square-i National Gallery juurde ja sealt juba mööda Strand-i otse hotelli, kus me auto pargitud oli. 

Ja juba sõitsimegi kodu poole
Sünnipäevakooki sõi Pete aga ikka õigel päeval, ehk siis üleeile.


3 comments:

 1. Palju õnne tagantjärgi! Nii lahedalt pikad postitused ühest toredast päevast! Me tahaks ka sinna Lego poodi minna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sünnipäevalaps tänab :)
   Tulge küll, me viime teid siis Lego poodi...no ja meil on siin ju ka veel Legoland :)

   Delete
 2. Õnnitlused Pete'le.
  Meie tütreke jättis kommipoodi kogu oma Londoni reisi taskuraha...oh neid komme...vähemalt oli laps õnnelik ja hiljem arutledes leidis,et saanuks ka vähemaga hakkama.
  aitäh jagamast !

  ReplyDelete