Saturday, 2 January 2016

UUED POSTITUSED TAGANTJÄRGI

Ma võin rahulolevalt teatada, et mul on õnnestunud paari viimase päevaga kõik meie jõuluteemalised postitused valmis kirjutada ja ka siia blogisse postitada. Kuna ma tahtsin, et jõuluteemad jääksid jõulude alla ja ei kanduks edasi uude aastasse siis postitasin ma nad eelmise aasta sisse.
Panen teile siia ka eraldi lingid

1. RAAMATUADVEDIKALENDER

2. BOXING DAY PETE ÕE JUURES 

3. JÕULUKINKIDEST 

4. SUGUVÕSA JÕULUJÄRGNE KOKKUTULEK

5. VANAAASTA VIIMASED PÄEVAD

6. KAADRITAGUSED PILDID


Mul on nii hea meel, et see tööd tehtud sai ja ma saan uut aastat värskelt lehelt alustada. Ainuke võlg mis veel täitmist ootab on meie eelmise suve Rootsi reisu lood ja üks pulma lugu, aga kuna mul on Rootsi pildid kõik tehtud ja juba mustandisse pandud, siis on vaid juttu juurde vaja. Loodan nende postitustega ka lähipäeval ühele poole saada :)

2 comments:

  1. Mul tulid kõik kenasti järjest readerisse (mul on sorditud vanemast uuemaks, sest ma olen kergelt OCD igasugu selliste asjade koha pealt ja kronoloogia fänn), see postitus oli viimane. Sa oled täpselt nagu mina - vaja ikka vanad võlad kaelast ära saada, kasvõi pool aastat hiljem :D

    Mul endal on vist ka mõned pildid kuskil veel näitamata, aga pärast seda, kui ma suvel järjele sain, pole suuremaid võlgasid õnneks tekkinud. No ma ka üldse ei viitsi pildistada, nii et võrreldes sinuga mul polegi õieti miskit näidata :D

    ReplyDelete
  2. Ma ikka püüan jah, sest tead nii kahju on pärast kui tegemata jääb. Näitke mul on jäänud kirjutamata meie kunagisest Tenerife reisist ja mitmest Sardiinia puhkusest ja nüüd täiega kahetsen. Praegu oleks nii tore meenutada kus hotellis me täpselt olime või mida tegima ja vaata pilte väikesest Gretast, aga postitusi pole. OK fotod on KUSKIL kõik olemas, aga nii tüütu on kuskilt ma ei tea millise tehnilise mälu jublaka pelt neid pilte ise kätte saada ja vaadata, pluss need oleks lihtsalt pildid ilma infota. Blogist oleks aga nii kerge ja kiire õige leht lahti lüüja ja lihtsalt vaadata ja lugeda.

    ReplyDelete