Monday, 3 February 2014

BEEBIRIIDED

Mul pole energiat midagi targemat siia hetkel postitada seega jagan teiega täna vaid natuke beebiriideid :) 
Gap-is on praegu Paddington Bear-i teemalised riided beebidele. Beebide all peetakse silmas 0-24 kuuseid lapsi.
Paddington Bear on siin maal kuulus lasteraamatu tegelane ja välja näeb ta selline.
Väikeste beebide seljas minu arvates ei näe paljud asjad nii head välja kui juba näiteks kahe aastase seljas. Beebidel jalad veel nii lühikesed, et kleidid ei istu nii hästi kui sellise lapse seljas kes juba kõndida oskab. See täielikult minu isiklik arvamus.
Valisin mõned riided Gap-i internetilehelt välja, et siia mälestuseks panna ja ka teiega jagada. Kas ei ole nunnud?

ja poiste omad

Kui mul endal oleks siin kodus üks beebipoiss siis ma ei ole üldse nii kindel, et ma jookseks sellest kollektsioonist talle midagi ostma. Mulle lihtsalt meeldib neid riideid vaadata. 
Tüdrukute kollektsioonist mõne asja isegi ostaks. Tegelikult on Gap-i poes nii palju armsaid asju väikelastele müügis, et see on lausa piin sinna poodi neid vaatama minna. Seda enam, et Gapis on nii tihti väga suured allahindlused. 

Kahjuks mida vanemaks lapsed kasvavad seda magedamaks läheb ka riiete valik. Greta on viimast aastat Gap-i mudilaste mõõtmete sees (kuni 5 aastastele) ja siis on ta oma vanuse poolest tüdrukute klassis. Mul on selle üle väga kurb meel, kuigi ega ma väga tihti talle sealt riideid enam ei ostagi. Seda enam, et ta nüüd ju terved päevad koolis ja tavariiete kandmiseks vaid nädalalõpud.
Sellegi poolest ei saanud ma vastu panna kiusatusele ja ostsin talle sellise tibukollase vihmamantli. 
Ja triibulised sukapüksid
Need sukakad lähevad talle napilt jalga. Nii kahju, et ta saab neid kanda vaid selle hooaja, kuna need on just õige triibu vahega püksid.  Viimased karupepuga püksid mida laps kanda saab :(

Kõik pildid Gapi lehelt.

11 comments:

 1. Väga armsad asjad, ja see mantel ...

  ReplyDelete
 2. oeh, kui neid riideid vaadata tuleb nutt peale, Kui minu lapsed kasvasid siis 35 a tagasi polnud poodides mitte midagi ja siis kui mõni kleidike tuli siis oli lasteaias neljal tüdrukul kaheksast sama kleit seljas sest poodi just tulid sellised ja need neli olid õnnelikud kes selle said , teised õmbleisd ise ja kudusid . Tunkesid polnud üldse saada- laste isa pidi lausa siberist tooma sest seal käis tööl ... oh kui õnnelikud nüüd on on vanemad kellel on valöikut jalaga segada ... Kahjuks kasvavad lapsed nii ruttu riietest välja .. ja kallid on ka .. aga see tibu vihmamantel on niii armas ...

  ReplyDelete
 3. Jah, Nataly, seda on tõesti kurb tõdeda, et olid ajad kui poest ei olnud peaaegu midagi võimalik saada. Samas taas kui ma vaatan vanu Eesti aegseid fotosid või raamatuid siis minu arvates olid sel ajal inimestel (lapsed kaasaarvatud) VÄGA ilusad ja stiilsed riided.
  Tänapäeval annab selliseid ikka otsida :)

  Meie siin ei saa kurta, et riided kallid on. Eestiga ei anna üldse võrreldagi. Meil saab osta riideid igas hinnaklassis ja väga tihti on suured allahindlused. Harva kui ma midagi üldse täishinnaga ostan.
  Beebiriided jäävad kiiresti väikseks jah aga vanema lapse riided kestavad tihti vähemalt kaks aastat. Gretal on praegugi veel üks kampsun mis mõeldud 24 kuusele aga talle läheb ilusti selga :)

  Samas on ka see hea asi, et kui sa lapsele hea firmamärgi (Polarn o Pyret, Boden, Gap, jne) riideid ostad siis saab neid alati üsna hea hinnaga ka pärast edasi müüa. Ma just lähengi sel nädalalõpul laadale müüma, aga sellest juba eraldi postitus :)

  ReplyDelete
 4. Nõustun sinuga Alice, et siin on iga hinnaklassiga asju ja ka mina ostan tänu sale-le liiga palju asju koju, sest kuidas sa saad laste nunnu pluusi või muu asja poodi jätta kui see maksab ainult paar naela. Täishinnaga ostan ka asju, kui tõesti on asja kohe vaja ja pole hetkel sale, aga enamasti on siin kogu aeg sale.
  Ma vist ei oska asju müüa ja kahjuks ei tea kus siin saab ka müüa, aga meie Gap jne firma asjad ei lähe loosi, kuigi mul on paljud asjad täitsa uued ja lapsed kannavad asju ilusti, pean vist veel uurima, kus saaks neid maha müüa, sest hetkel kodus 2 suurt musta prügikotti täit asju .eBays ma ka ei viitsi neid müüa.

  ReplyDelete
 5. Ja beebi asjad on siin tõesti nunnud, ma ka vahel vaatan neid.

  ReplyDelete
 6. Liilia, Gap tegelikult näiteks Bodeni kõrval ei ole nii edukas teiseringile mineja just sellepärast, et neil endil poes suured allahindused ja ebays vist on raske rahaks teha kui just pole hinnalipikuid küljes.
  Ebayga on ka veel see asi, et kunagi ei tea kes just samal ajal juhtub vaatama su asja.

  Ma ise näiteks ostan Gretale Ebayst Bodeni asju vahel. seal mõned asjad ka täiesti uued.

  Samas kui mina Nearly New Sale-idel käisin (kui Greta väiksem oli), need mis NCT poolt on korraldatud, siis Gap asjad läksid kõigile hästi peale. Mulle ka :)

  Ma muideks olen ise sellel laadal laupäeval müüja. Sorteerisin Greta vanu mänguasju ja beebiriideid ja mul nüüd müügiks suur hunnik koos. Eks näis kuidas müük läheb :)

  ReplyDelete
 7. Ma ikka meenutan kuidas me omal ajal kasukate ja kaurpükstega käisime. Suusatamas üldse kampsuniga. Kui oli külm pandi mitu kampsunit. Polnud mingit Gore-Texi ega muud Texi :)

  Meil on Facebookis tehtud hiidlaste riideringluse grupp ja seal siis kõik soovijad ostavad ja müüvad. Vahemaad on ka väikesed et kaup käib käest kätte :) Kirbuturge oleme ka korraldanud.

  Sulle edu müümisel!

  ReplyDelete
 8. oioioi, mina küll ostaks oma titele neid beebipoiste riideid :) mis toredad värvid ju!

  ReplyDelete
 9. Suslik, ja ja AGA sa ei ole näinud kõiki neid teisi riideid mis seal poes beebipoistele pakutakse ;)

  ReplyDelete
 10. Eks siin on asju keeruline juba müüa kuna siin kogu aeg kõik odav.
  Mul on ka 2 suurt mänguasja kotti lisaks riietele ja ma olen need kõik mõelnud viia heategevuseks.
  Ma ei viitsi neid müüa kui aus.

  ReplyDelete
 11. Liilia, muideks mänguasjad müüvad palju paremini kui riided :)
  Võib olla oleneb ka piirkonnast, sest Inglismaa eri piirkonnad võivad väga erinevad olla.
  Aga mis ma siin praegu ikka pikemalt selle üle aruta, kuna eks homme näen ise. Parem kirjutan siis kui olen laadal ära käinud :)

  ReplyDelete