Saturday, 12 January 2008

SÜNNIPÄEV


Tegelikult ei olnud mul mõttes siia oma sünnipäevast kirjutama hakkata aga kuna päeva jooksul toimus mõningaid asju mis jäädvustamist tasuksid siis heakene küll.Päev algas sellega et Pete mulle eesti keeles PALJU ÕUNA soovis. Ta küll kohe parandas ennast ja ütles et õunale lisaks soovib ta mulle ka PALJU ÕNNE. Tema antud kaart ajas mind ka naerma (leia väikesed tema poolt joonistatud lisandid) Kaardi sisse olid ta ka väga ilusasti ise eesti keeles kirjutanud (ilma suuremate vigatetta ;) ja väikese luuletuse teinud, nagu tal kombeks.
See on natuke nagu traditsiooniks saanud et omal sünnipäeval teen ma alati selliseid 'Sunnuntai' jahu paki peal olevaid kohvi saiakesi. Tavaliselt võtab see mul üksjagu tööd et kuivatatud pärmi annus just see õige saada kuna retsept ise on värske pärmiga aga meil siin Inglismaal on võimatu kuskilt päris pärmi saada. See kord aga õnnestus mul tainas väga hea ja saiakesed tulid ka välja ilusad ja kiidu sõnasi arvestades ka maitsvad (kahjuks ise ei saa ma jahu ja suhkru tooteid süüa seega ei olnud mul seekord võimalik neid isegi maitsta).

 Õhtul kui me magama läksime ütles Pete mulle nagu tavaliseltgi eesti keeles: ma armastan sind aga millegi pärast kõlas see rohkem kui MA HAMMUSTAN sind...mille peale mina vastasin et mina ka ja lõin talle õrnalt hambad sisse....
Lisan siia mõned pildid sünnipäeva lilledest kuna tean et emale meeldib neid vaadata.


4 comments:

 1. Oehh, kui isuäratavad saiakesed!
  Ja see kaart on niiiii armas :)

  Palju õnne sulle tagantjärgi!!

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. tahtsin ytelda, et palju õnne takkajärgi :)

  hea, et Pete ikka proovib eesti keelt kõnelda. nalja saab palju, ja see ongi keeleõppimise juures hää :D

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete