Friday, 14 December 2007

KÜLMAD ILMAD

Oues on olnud juba vähemalt 2 ööd ja päeva üsna külm. öösel isegi miinus kraadid. Eile oli õues härmatis maas kuni kella 3-ni päeval. Poodi minekuks panin kõige paksema talve jope selga ja nii mõnus oli. Samas aga õitsevad meie naabri aias saialilled ja meil õues võõrasemad.
Täna jõulukaarte postitades oli selline suur Inglismaa postkast paksult kaarte täis. Pidin oma kaardid sinna lausa sisse suruma et nad august uuesti välja ei libiseks.
 Homme õhtul lähme Ham House -i Jõulu kontserdile. Eelmisel aastal käisime me Hampton Court-s ja see oli nii muinasjutuline et sel aastal otsustasime sündmust korrata. Ham House on 17 sajandi mõis koos suure aiaga. Kontsert on ühes mõisa ruumidest. Eriliseks teeb selle kontserdi see et see on vaid väikesele publikule mis teeb asja väga hubaseks. Samuti võimalus olla sellises mõisas küünlavalgel koos hõõgveini ja koogikestega ning ilusa kuusepuuga ei sa iga päev ning kogu see õhkkond teeb asja väga muinasjutuliseks ja annab sellise õige Jõulu tunde mida siin ilma lumeta Inglismaal on raske leida.

1 comment:

  1. Meie aga otsustasime minna korterisse, diivaneid puhastama :)

    ReplyDelete