Tuesday, 5 October 2021

BONDI HÕNGULINE SÜNNIPÄEV

Petel oli pühapäeval sünnipäev. Greta tegi talle sünnipäevakingituse teemalise sünnipäevakoogi.

Nimelt oli Pete üheks kingituseks piletid Bondi filmile. Kui mulle see mõte tuli talle kinopiletid kinkida, paar nädalat enne sünnipäeva, siis avatasin, et pea kõik seanssid meie kodulähedases kinos olid juba pühapäevaks välja müüdud...ja ka laupäevaks. Ainuke kellaaeg kuhu veel paar kohta vabad olid, oli kell 11.45 pühapäeva hommikul. 

Ostsin piletid kohe ära ilma mõtlemata, et pühapäeva hommikuti on Gretal ju alati jalgpallivõistlused. Kirjutasin hiljem Greta ühele treenerile, et kas ta teab juba kus ja mis kell pühapäevane mäng toimuma hakkab, sest Greta peab sel päeval hiljemalt kella 11.00ks tagasi kodus olema. Tavaliselt on pühapäevased mängud kohe meil siin kodu lähedal ja algavad kell 9.30, aga nagu kiuste oli just selleks pühapäevaks mäng organiseeritud meist 40min autosõidu kaugusel asuva vastastiimiga ja alanud alles kell 12 päeval!!!

Kui Greta niisama mängija oleks, siis poleks korra võitlustelt puudumine probleemiks olnud, aga Greta on ju väravavaht ja teda on raske kellegi teisega asendada. Lõpuks ei jäänudki treeneril midagi muud üle kui mitme meeskonna mängud sel päeval täiesti ringi organiseerida, et Greta tiimi mäng sai hommikul vara koduväljakul toimuda. Ma küll põdesin sellepärast natuke süümepiinu, aga mitte pikalt, sest meie jaoks on Pete sünnipäev ikkagi palju tähtsam, kui üks jalgpallivõistlus. 

Ma ei ole üldse ei Bondi ega Bondi filmide fän. Ma ei ole isegi korralikult ühtegi Bondi filmi vaadanud ja mind jätavad kõik Bondid külmaks. 

Võin ka peale 'No Time to Die' filmi vaatamist endiselt öelda, et ma ei ole Bondi fän, AGA see film meeldis mulle küll VÄGA!!! Ma vaatan harva mingit filmi kaks korda, aga vot seda filmi olen ma nõus kohe uuesti vaatama minema. See oli niiiii hea, põnev, ilus, kurb!!!

Ja kui kuskil filmis tuttavaid Londoni tänavaid või Inglismaa maastikut ka veel näidatakse, siis see muudab kogu atmosfääri veel eriti koduseks ja südamelähedaseks. 

Ma poetasin filmi lõpus isegi väikese pisara. Osaliselt filmi lõpu pärast, aga kindlasti ka Daniel Gragi enda pärast, sest ma nägin kuidas ta ühes saates Bondi filmimise lõpus oma tiimile farewell kõnet pidas ja emotsionaalseks muutus. See oli samuti nii liigutav ja ilus ning läks ka minusugusele Bondi kaugele inimesele hinge. 

Oeh, ma pean vist uusi kinopileteid tellima hakkama...


PS. Ajaloo tarbeks panen ka kirja, et kinno minnes ei pea keegi kellegile vaksiinipassi või koroonatesti tulemusi näitama või isegi maski kandma. 


1 comment:

  1. Õnnitlused Pete'le!
    Uut Bondi ei ole veel vaatama jõudnud, tuleb oodata järgmise nädalavahetuseni. Seni olen põnevil ja õnneks sõbrad ei räägi, kuigi arvamusi on seinast seina.

    ReplyDelete