Sunday, 8 February 2015

VÄIKE HI

Siin on päris pikk vaikus olnud. Eelmine nädal oli väga kiire ning stressirohke. Meie maja läks müüki ja me oleme uue otsingul. Paaril korral hakkasin juba maja teemalist postitust tegema, aga otsustasin siiski hetkel tagasi hoida. Kardan oma blogipostitusega asja ära rikkuda. Noh nagu vanasõna ütleb, et ära hõiska enne õhtut. Ka ei taha ma, et keegi kadedusest (või millest iganes) meile universumi kaudu negatiivsust ja halbu soove saatma hakkaks, seega pigem vaikin. Mitte, et meil meie teada selliseid 'vaenlasid' oleks, aga mine sa tea ;)

Seda otsust toetas omamoodi ka fakt, et meil oli 4 päeva internetiga probleeme ja interneti kasutamine oli täielik piin. Tänaseks on probleem küll likvideeritud, aga kuna majarindel olev olukord ripub endiselt õhus siis jätan maja teema hetkel siiski veel mustandisse õiget aega ootama. 

Millegi muu kirjutamiseks praegu tuhinat peal ei ole. Gretal tõusis eile õhtul palavik. 38 ei ole tema jaoks küll mingi palavik. Söögiisu ei kao kuhugi ja kui ei oleks nats udusemad  silmad siis ei saaks üldse arugi, et laps haige on. Täna juba peaaegu vormis, aga ma siiski jätan ta homme koju. Ta muidugi oleks võinud selle palavikuga nädalakese oodata, et see vaheaja peale oleks langenud. Homme siis puudub selle kooliaasta jooksul esimest korda koolist, aga mis teha.

Tahaks selle teksti juurde siia mingit pilti panna, aga nagu ma avastasin siis ma pole isega saanud mahti pildistamiseks. Enamuse ajast on ära võtnud pidev KORISTAMINE. Meil pole vist kunagi maja nii puhas ja TÜHI olnud kui viimased paar päeva.

Õues on ilm olnud juba pikalt üllatavalt külm. Nartsissid, krookused ja lumikellukesed on juba nii mõneski kohas õitsema hakanud, aga hommikuti on tihti ikka veel 0 kraadi juures ning päeval vaid 3 või 4 kraadi. Täna aga paistab päike ja kaugel see kevadki enam on. Kuigi kui aus olla siis mul ei ole vahet mis ilm parasjagu on. Ma olen rahul iga ilmaga, välja arvatud Londoni kuumalainega.

6 comments:

  1. Hei! Mul siin sama lugu - üürikorteri peremees suri, lesk pistis korteri müüki ja minulgi tuleb Porvoos uue eluase leida. Silmas pidades praeguse korteri super asukohta ja suht soodsat üürihinda; on see päris kõva pähkel aga peab ütlema et minugi korter pole nii kunagi enne läikinud kui nüüd avaliku esitluse ajal. Nii et pärituult ka teile sinna :)! Rääkisin just täna hommikul et Londonis ilmad viimasel ajal suht jahedad, aga no meil siin lausa hall ja sombune. Tervitused, specially to Greta!

    ReplyDelete
  2. Aitäh heade soovide eest ja pöidlad pihku ka sinu korteri otsingute tarbeks :)

    ReplyDelete
  3. Meil siis sama ilm mis teil :)

    Meie lastel oli reedel "popipäev" Nad ka üldiselt ei ole haiged ja tavaliselt koolist ei puudu. Aga kuna Johannesel oli enne olümpiaadi vaba päev siis lubasin ka Johannal koju jääda tingimusega et Marta ka võib jääda :) Üks lisapuhkepäev ei tee kunagi halba.

    Edu maja ostmisel/müümisel ja jään põnevusega pilte uuest majast ootama.

    ReplyDelete
  4. Oi Kersti, uue maja pilte pead sa küll veel igaviku ootama :) Kui meil üldse lähiajal õnnestub mingi maja leida ja osta siis läheb VÄHEMALT 3 kuud aega enne kui kõik paberid korda saavad ja meil sisse kolida õnnestub :)

    Aga jah, Greta peab nii täna kui ka homme veel koju jääma. Tal on endal väga, väga kurb meel selle üle :(

    ReplyDelete
  5. Ponevad ajad!!! Kolite meile lahemale, eks??? ;)

    ReplyDelete