Wednesday, 21 September 2011

LASTEAIA UPDATE

Laps jooksis rõõmsalt mulle vastu kui talle järgi läksin ja hakkas kohe seletama mida ta seal teinud oli. Ütles et üks poiss oli nutnud ja siis oli kasvataja talle öelnud ' Tasa, tasa, listen' (vastava hääletooniga) mida ma täitsa usun kuigi vaevalt kasvataja 'tasa' ütles. Järjekordne kunstitöö suruti mulle samuti kätte enne kui keksides autoni minema hakkasime. Küsimusele kas homme tahab uuesti minna vastati JAH.

Inglismaal kannab politsei sellist mütsi
Omast arust elame me kodus väga mitmekesist ja põnevat elu ja tegeleme lapsega palju aga näib et Greta on sellest elust tüdinenud ja tahab hoopis rohkem lasteaias olla ha ha ha...

4 comments:

 1. Mul ema koguaeg korrutab, et kull siin Inglsmaal on toredad lasteaiad, et KOGUAEG tegeletakse lastega :) Talle vist meenuvad nouka aegsed aiad kus kari lapsi lihstalt passis terved paevad :|

  Ma naitasin Oliverile Greta lasteada mineku pilte ja ta vaatas ja utles "Jaaa... Greta kaib ka lasteaias... Mina tahan Gretale ukskord kulla minna!"

  Peab vist kohvihommiku orgunnima et nad saaksid lasteaia muljeid jagada :)

  ReplyDelete
 2. Su emal on ju tegelikult oigus kuigi mul on minu lasteaiast vaga head malestused ja mulle hirmsasti meeldis seal sopradega hommikust ohtuni mangida.

  Kohvihommikut on vist ysna raske orgunnida nyyd kui lapsed aias. Meil on vaid esmaspaeva hommikud veel vabad kuna teisipaeva hommikul on ballet AGA meil on plaan teid meile moneks nadalalopuks nagu nii kylla kutsuda. Ootame millal juba kutsutud meile oma kuupaevadega tagasi tulevad ja siis anname teile kuupaevad sobiva valimiseks :)

  ReplyDelete
 3. ise pole lasteais k2inud, aga kujutan ette kui yyratu aeg kulub Eestis riietevahetamisele v2ljamineku ja magamamineku ootuses ja p2rast j2lle.

  ReplyDelete
 4. Kui ma Eestis lasteaia kasvatajana tootasin, just 2-3 aastastega siis eks neid riideid talvel oli palju jah aga need kes juba ise riidesse oskasid panna ja kes aidates varem valmis said voisid kasvatajaabiga juba oue minna. Magama minekuks voeti ju vaid puksid/seelik ja pluus ara nii et selleks kyll palju aega ei lainud. Ning ylejaanud aeg mangiti. Mul oli ryhmas vaid yks memmekas poiss kes mu sabas rippus ylejaanud lapsed mangisid hea meelega ja kellegile ei tundunud paev pikana. Tavaliselt oli monedega probleemi et neid koju saada :)

  ReplyDelete