Tuesday, 26 July 2011

PEPPA PIG WORLD (2 päev)

Da, da, da!!! Siit siis 'väikene' ringreis Peppa Maailma. Kuna me kõik kolm oleme suured Peppa fännid siis pilte saab siin olema 'mustmiljon'. Ma lihtsalt ei suuda valida mida võtta või mida jätta.

Hommikul olime kohal juba enne avamist ja väga pigging excited!


Greta soovil alustasime Grandad Pig rongi sõiduga.


Paadi sõit valiti järgnevaks. Pete palus lõbustuspargi onul Super speed peale panna aga onu ütles et siis oleks oht et paadid õhku tõuseksid ja ei täitnud Pete soovi.
Ma mäletan et kui ma väike olin siis mulle hirmsasti meeldis karusellidega sõita. Sellist asja nagu südame pahaks minemine üldse ei eksisteerinud. Siis järsku, mingi aeg mu vanemas nooruses, ei suutnud ma peaaegu et isegi vaadata  keerlevate karusellide peal ilma et mul sees keerama ei oleks hakanud ning sellepärast mind kohe üldse ei tõmba mingi minek kuskile lõbustusparki (eriti õudsad minu jaoks on sellised keerlevad teetassid). Peppa  karuselle nähes aga ilmus mu näole suuuuuur naeratus ja ma muutusin nii elevaks (ka elavaks) kuna pead pööritavast kiirusest oli asi kaugel ning teadsin et sellisei sõite saab minusugune isegi nautida.
Selline oli vaade pargile kuumaõhupallide kastist


Multika kangelased
Selline näeb välja Peppa maja


Ma olin natuke pettunud kui majja sisse minnes ei olnudgi seal Peppa tuba ja kööki jne nagu multikas on, vaid hoopis lihtsalt ruum kus notsudpere pannkooke tegi. Gretat ei paistnud see aga häirivat tema jäi suure huviga kuulama juttu mida need põrssad seal rääkisid. Nimelt oli see natukene nagu mini teatrietendus, lindi pealt lasti jutt ja notsud liigutasid natuke suid ja käsi.


Ning siis, ossa jessas. Äkki nägin ma et ühe maja trepile on ilmunud täies suuruses Peppa ja George. Ma tõesti regeerisin nagu oleks tegu olnud mingite superstaaride või kuulsate filminäitlejatega. Tegu ei olnud siiski George Clooney-ga, kuigi nii mõnigi oleks seda võinud ärvata nähes minu käitumist, vaid lihtsalt hiiglaslikke põrsastega.


Ma olin alati arvanud et Peppa on see Greta kõige lemmikum sealt multikatest aga sellest kohtumisest sai selgeks et tegelikult on ta lemmikuks hoopis George. Olin väga üllatunud et ta isegi ei tahnud Peppale kätt anda või teda paitada (peaaegu et kartis teda). Seda tõsiasja nüüd natuke seedides on see ju täiesti mõitetav kuna George on ju multikas see 'beebi' (ehk siis väiksem) ja Greta on meil ju beebide hull.

Samas George-le mindi isegi nii lähedaleVahepeal tehti väikesed jäätised ja kuna Greta oli varajasest stardist ja emotsioonidest nii väsinud siis lasime tal poolteist tundi magada samal ajal kui me pargis oleva mini loomaaiaga tuvusime.
Loomulikult eksisteeris pargis ka Peppa pood kõikide laste rõõmuks ja lapsevanemate piinaks.


Õnneks meie laps ei soovinud sealt midagi kuna tal kodus juba enamus Peppa mänguasju olemas seega valisime meie Petega talle sealt välja paki flash cards (Mitte sellepärast et alati midagi ostma peaks vaid kuna need kaardid olid õpetlikud ja hästi kujundatud). Kui me teistkordselt seda Parki külastasime, nüüd paar nädalat tagasi, siis Greta kindla teadmisega valis välja väikese pehme Suzi Sheep-i ja Peppa kaisukaru ning kuna me ju tähistasime pulma aastapäeva siis oli ka lapse 'premeerimine' lubatud.
Mänguväljak oli väga armas, loomulikult ikka Peppa multika elementidega.
Selliste peadega olid pargipingid, mulle nii meeldisid
Muddy puddles
Mulle meeldis veel see asjaolu et kuna park avati esimest korda samal nädalalõpul kui meie seal käisime siis kõik nägi nii uus ja puhas välja. Paari aasta pärast on kindlasti karusellid oma värvi ja läike tänu vihmale ja päikesele kaotanud ning pargipingid täis kritseldatud. Mulle tuli natuke selline tunne peale nagu oleks tegu olnud tuli uue mänguasjaga mis just on pakist välja võetud.
Ma arvan et selleks korraks on meil Peppa Worldist isu täis- meil siis mitte Gretal, tema tahaks sinna kindlasti uuesti minna kui vaid saaks. Samas ega seal nüüd nii palju ka midagi teha ei olnud kuna Peppa osa on ikka üsna väike osa sellest meeletult suurest lõbustuspargist. Kahju et pead ostma kogu lõbustuspargi pileti kui vaid Peppa osa sellest pargist külastada tahad. Samas ei ole seal suurematele mõeldud osas Greta vanustel palju midagi teha ja vaevalt et vanemad lapsed tahaksid Peppa karusellidega sõita nii et osa piletist läheb just väikeste laste vanematel kaduma. Muideks kuna Greta on veel õnneks alla meetri pikk siis talle on sissepääs lõbustusparki tasuta.
Fotod tehtud 9 Aprillil

9 comments:

 1. Väga väga armas tegelane see Peppa Pig ja kõik temaga seonduv. Huvitav et ta pole veel Eestisse jõudnud, või on? Aga ega ma tegelikult ei teagi, ma suurtes poodides ei käi :)

  ReplyDelete
 2. Ma ei usu et Peppat Eesti poest voiks leida, ta ei ole selline ylemaailmne Disney tegelane.
  See oleks super kui neid multikaid oleks eesti keeles sest Greta opiks siis tanu sellele palju eesti keelt. Vaga palju inglise keelseid valjendeid opib Greta just sellest filmist ning laule.

  ReplyDelete
 3. Hm? Mina ei ole ka sellistest tegelastest MITTE MIDAGI kuulnud! Aga pildid on nii mönnad ja värvilised. Ja Greta muidugi taaskord imearmas.
  Oehhh, te ikka kütate seda super-family imagot nii mis kole ;-)

  ReplyDelete
 4. Kui siin mingist super family imagost raakida siis Peppa Pig pere on just selle esindaja.
  Jutt mida nad seal raagivad on super ja muidu ka selline vaga positiivne ja tanapaeva eluline multikas. Ei mingit vagivalda voi pahade tagaajamist. Notsude eriline monu on poriloikudes (muddle puddles) hyppamine ja pea osa lopus naerab kogu notsu pere koos ja siis hyppavad poriloigus voi kukuvad suurest naerust lihtsalt maha pikali.
  Siit naiteks yks osa mille kiiruga youtubest valisin
  http://www.youtube.com/watch?v=MB5q_USR8W0
  (selles osas nagu needus nad lopus ei hyppa poriloigus voi naera pikali maas)

  Mis puutub meie pere idylli siis ma just motlesin sellest et blogi postitused vist voivad sellise mulje jatta jah et meil siin vaid lust ja lillepidu aga noh tegelikult oleme nagu iga teine pere oma vigade ja muredega. Palju oleks asju mida ma siia kirjutada tahaks from dark sides of life aga kuna lugejaskond on vaga laiast vallast siis otseselt ei oleks soovi kogu me elu terve suguvosa ees lahti harutama hakata ja uut blogi vaid selle parast pidada ka ei suudaks.

  ReplyDelete
 5. Tere! Mul on teemava"line kysimus. Nimelt, Sa vist oled maininud kuskil oma blogis Eesti kiiklambaid (vastupidiselt kiikhobused). Ma nimelt sooviksin, et o'de mulle yhe lennukiga tooks, kuid poes ei myyda neid osadena ja see on lihtsalt liiga suur, et kohvrisse mahtuda. Palun anna no'u, kuidas Sa said selle lennukile transportida.

  Aita"h, Ali

  ReplyDelete
 6. Ali, jah meil on siin vaike lambakari taitsa olemas.
  Mitu mitu aastat tagasi (nii umbes 10 aastat vist) toin ma endale selle lamba Eestist lennukiga. Mul mahtus ilusti yhte suuremasse ja laia spordikotti. Siis veel lubati yhel reisijal kaasa votta rohkem kui yks reisipagas.

  Teised lambad (nii kiigukad kui ka need pingilambad) saime siia suure veoautoga Eestist (kasutasime yhte transpordi firmat).

  Kas su ode elab Inglismaal??? Kui jah siis akki tahate selle hoopis meie kaest osta?

  ReplyDelete
 7. Mina toppisin enda lamba ka teleka kasti sisse ja làks lennukisse, seda siis 3 aastat tagasi estonian airiga. Mingit lisakulu keegi ei nòudnud. Kohver mul palju ei kaalunud tookord aga kilod làksid ùle kùll.

  ReplyDelete
 8. mina tellisin lambategija käest osadena ja saatsin eesti postiga inglismaale.. Osutus ysna kasutuks ostuks.. Toa aksessuaarina muidugi ilus.

  ReplyDelete
 9. No see park on küll imeilus ja värviline ja tegemist täis. Nüüd saan aru, et tegelikult Muumimaa jääb selle kõrval ikka väga igavaks.

  ReplyDelete