Monday, 30 June 2008

VÄIKE AUTO





























































Nägime eile sellist huvitavat väikest autot. Et sellest korraliku pilti teha pidi Pete kiiremast reast mootoriteel kõige aeglasemasse ritta manööverdama ja siis hästi aeglaselt sõitma. Nii aeglaselt et selle karavani autojuhil sai meist villand ja meist mööda sõitis. Meie siis ruttu jälle tema taha ja siis kiiremast reast mööda. Selleks ajaks olin ma fotoka juba kotist välja saanud ja olin valmis pildistamiseks.

2 comments:

  1. Minu meelest ma nägin sihukest autot resenteeritavat hiljuti Top Gearis. Aga ma ei tea, mis hooaega nad Eestis parajasti näitavad. Oli rubriigis "erinevaid võimalusi minevikust" või midagi taolist. Igati põnev pisilane, aga mulje jäi, et mitte eriti kasutatav siiski. Võibolla kunagi, kui välja mõeldi, aga tänapäeval maasturitega võidu ma ei julgeks selle ühemehe-kolmerattalisega küll kuskil liigelda. Kui, siis metsateel mustikale. Lisaks ei old sel mumeelest tagurpidi-käiku, erilist kiirust muidugi ning vähe konarlikumal teel kippus ümber minema.

    Aga see konkreetne isend su pildil näeb isegi ilusam välja kui saates oli :)

    ReplyDelete
  2. Tead ma ei pannudgi tahele et sel autol on vaid 3 ratast. Alles siis kui sa siin sellest kirjutasid hakkasin uurima...ja kes teab voib olla oligi Jeremy Clarkson selle vaikest autot vedava auto roolis :-)

    ReplyDelete