Monday, 30 June 2008

HELIKOPTERI LENNUD


Eile avastasime et üsna meie kodu lähedal olevalt põllult lendavad helikopterid Londoni. Õigemini nii 2 korda kuus saab siit lennata Londoni ja tagasi. Lend kestab 30 min ja selle ajaga saab näha õhust ülevaadet Londoni tähtsamatest vaatamisväärtustest. lend maksab £125 inimese kohta ja helikopterisse mahub korraga 6 inimest. Juhtusime sinna just siis kui helikopter oli tulemas. Piletimüüja ütles et neil on 2 vaba pileti õhtuse lennupeale järgi veel ja me olime peaaegu minemas...tulime koju ja mõtlesime et mis oleks kui läheks ikkagi.
Lõpuks otsustasime et teeme seda Oktoobris Pete sünnipäeval...siis aga otsustasime et sügisel on kindlasti halb ilm ja asi natuke ohtlikum nii et jätsime selle lennu mõtte siiski ära.
Selleks oli ka hea põhjus. Nimelt lendasime me 2 aastat tagasi helikopteriga Tallinnast Helsingisse. Sõit võttis aega vaid 18 min ja oli tõeline elamus. Nädal hiljem kukkus see sama helikopter (Copterline) alla ja kõik inimesed said surma. Meile tundus nagu oleks meie pääsenud eluga kuna kergelt oleksime ka meie võinud olla seal helikopteris mis alla kukkus. See juhtum hirmutas meid natuke ära ja seega ma ei usu et me enam sellist lendu ette võtaksime...aga kes teab?!


No comments:

Post a Comment